Невірні знаки Зодіаку

Астрологи склали список невірних знаків Зодіаку. Дізнайтеся, кому можна довіряти, а з ким варто бути обережним.

12 місце — Скорпіон

Скорпіони дуже пристрасні та сексуальні і…вірні. Однак вони не зраджують не через благородні почуття. Зазвичай якщо їх просто влаштовує партнер, то не хочеться витрачати час на пошуки іншого. 

11 місце — Козеріг

Козероги вважають нелогічним зраджувати. Адже тоді усі старання над попередніми стосунками виявляться марними. Лише секс цього не вартий, тим паче, що він і так у них є. 

10 місце — Телець

Телець живе ідеальним сімейним життям. У нього затишний будинок і кохана людина поруч. Як це можна проміняти на якусь інтрижку?

9 місце — Водолій

Водолій не піде на зраду, якщо у нього проблеми в стосунках. Спочатку він розлучиться, а тоді приступить до пошуків нового партнера. Незважаючи на любов до брехні, вони не будуть цього робити заради інтрижки. 

8 місце — Терези

Терези не можуть легко наважитися на зраду. Вони спочатку добре все обдумають, пошукають плюси та мінуси в цій ситуації. Зазвичай це займай стільки часу, що пропозиція стає неактуальною. 

7 місце — Діва

Деякі представники цього знаку Зодіаку зраджують, а деякі ні. Однак правду ніхто ніколи не дізнається і їм вийде викрутитися з будь-якої ситуації. 

6 місце — Риби

Риби здатні на зраду лише у своїх мріях та фантазіях. Щодо фізичної  зради  в реальному житті, то вона можлива лише тоді, коли будуть справжні почуття. 

5 місце — Лев

Леви не будуть зраджувати, поки їх влаштовують відносини. Однак постійно їм догоджати не вийде. Тому не дивуйтеся, якщо через брак уваги Лев знайде собі роман на стороні. 

4 місце — Близнюки

Близнюки волелюбні та непостійні. Вони не звикли підкорятися правилам і не терплять жодних обмежень. Близнюки не схильні до серйозних стосунків, але якщо опиняться в таких, то зможуть легко зрадити. 

3 місце — Рак

Усі вважають Раків зразковими сім’янинами, але вони регулярно зраджують. Не ведіться на їхню романтичну та сором’язливу натуру. 

2 місце — Овен

Овни хочуть бачити поруч ідеального партнера. Однак це дуже не просто зробити, тому доводиться перебувати в постійному пошуку. 

1 місце — Стрілець

Стрільцям важко прожити все життя з однією людиною. Вони дуже непостійні і схильні до зради. Через це їхні шлюби розпадаються і доводиться одружуватися декілька разів протягом життя. 

А як ви ставитеся до зради? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: