“Незручні” люди живуть так, як їм зручно

Незручних людей часто недолюблюють. А все тому, що вони звикли поводитися так, як їм заманеться. Вони не дозволять іншим маніпулювати собою і ніколи не реагують на провокації.

Нас виховують, підлаштовуючи під суспільні норми й стандарти. Ми зобов’язані звертати увагу на чужу думку та завжди виконувати чужі прохання, нехтуючи власними бажаннями й потребами.

Особливістю “зручних” людей є те, що вони завжди підлаштовуються під когось. У них не виходить сказати “ні”. Натомість вони жертвують собою, своїми інтересами й часом, щоб створити комфортні умови для оточуючих. 

Такі люди не живуть своїм життям. Вони ігнорують свої внутрішні прагнення і стараються бути зручними для всіх, окрім самих себе. Для того, щоб змінити це, потрібно почати з роботи над собою.

Найкращим виходом з такої ситуації буде звернутися до професіонала, який допоможе вам розібратися з установками, які закладені у нашій свідомості з дитинства.

Абсолютною протилежністю є “незручні” люди. Вони завжди йдуть на поводу своїх бажань, відстоюють власні позиції, аргументують свою точку зору. Ними не вийде командувати, адже вони завжди готові твердо відмовити. Їм важливо зберігати особисті кордони. Чужі “треба” й “хочу” їх зовсім не цікавлять, адже вони готові творити навколо свій порядок.

Та слід розрізняти самодостатність та прояви егоїзму. Адже до другої категорії відносяться усі дії, спрямовані на власну вигоду шляхом порушення інтересів оточуючих. 

Щодо самодостатніх людей, то вони з повагою ставляться до інших. Їм не властиво втручатися в чуже життя, плести інтриги, критикувати чи роздавати непрохані поради. Вони живуть у своєму світі і не перетинають чужих кордонів. Їх цікавить власний саморозвиток і особисті захоплення.

“Незручні” люди не йдуть за більшістю. Вони мають свою думку, яку можуть висловити в будь-які ситуації. При цьому вони не вдаються до хамства, образ і не намагаються насадити власну точку зору комусь іншому. У них є свій шлях, який вони долають з періодами злетів та падінь. Шляхом проб і помилок вони досліджують себе і вибудовують шкалу власних пріорітетів. 

Через те, що інші заздрять таким вмінням, оточуючі часто зневажають і недолюблюють “незручних” людей. Адже всім хочеться бути вільними. Кожен прагне віднайти свободу, яка дозволить не зважати на чужу думку і насолоджуватися своїм життям та своїм вибором.

Досить витрачати час на те, що не приносить вам ні користі, ні задоволення. Станьте “незручними”, але щасливими! 

А як ви ставитеся до “незручних” людей?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector