Незвичайні сучасні скульптури світу

“Сила природи”. Лоренцо Квінн спорудив в Італії скульптуру, яка символізує поклоніння перед природою.

Револьвер вузлом, Нью-Йорк, США Дуло зброї, зав’язане вузлом – символ проти жорстокості біля будівлі штаб-квартири ООН.

Прорив”, Філадельфія, США. Ця пам’ятка архітектури символізує звільнення та свободу через творчість.

“Мандрівник”, Марсель, Франція. Скульптор спорудив цей пам’ятник, щоб кожна людина вкотре задумалася над сенсом свого життя. Достеменно не відомо, що автор хотів сказати пустою частиною туриста. Можливо, це означає, що подорож у внутрішні глибини зможе зробити нас повноцінними.

Розширення”, США. Скульптор Пейдж Бредлі вирішила зобразити оголену жінку в позі Лотоса. Через тріщини в її тілі пробиваються промені світла. Вони символізують внутрішній світ кожної людини. Ми повинні знайти спосіб, як його відкрити і випустити.

“Мустанги Лас-Колінас”, США. Роберт Глен у такий спосіб вирішив передати усі міцність духу і рішучість техасців під час освоєння.

Пам’ятник жіночій сумочці. Життєво.

“Перехід”, Вроцлав, Польща. Пам’ятник є символом незламного духу і боротьби проти усіх труднощів, які випали на долю польського народу. Їй довелося пережити війни, фашистські табори та диктатуру. 

Люди річки”, Сінгапур. Ця скульптура присвячена молодому вільному населенню, яке народилося у незалежному Сінгапурі після 1995 року. 

Туфлі на березі Дунаю, Будапешт, Угорщина. Історія цієї пам’ятки розпинається з 1945 року, коли на березі річки розстрілювали євреїв. Так символічно скульптор вирішив увіковічнити пам’ять про них. 

Жарт над поліцейським, Брюссель, Бельгія. Ось такий пам’ятник підіймає настрій перехожим, розповідаючи історію про підступного сантехніка, який хапає за ногу поліцейського. 

Скульптура павучихи в Токіо. Комаха несе мішок, в якому міститься 26 мармурових яєць. Це символ сили материнської любові і турботи. 

“Гіпопотам”, Тайбей, Тайвань. Ось таке нагадування для людей про те, що ми повинні берегти навколишню природу. 

Гігантські коні Келпі, Шотландія. Саме ці тварини є дуже шанованими в Шотландії, де вони відіграли значну роль. Енді Скотт вирішив увіковічнити цю пам’ять тридцятиметровими скульптурами. 

Поет Міхай Емінеску, Онешті, Румунія. Скульптура, яку встановили на честь відомого поета. Вона особливо неймовірно виглядає на заході сонця. 

Який пам’ятник ви б хотіли побачити вживу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector