Нічого не вийде: знаки Зодіаку, яким не можна бути разом

Астрологи стверджують, що зірки не підтримують наступні союзи:

Риби і Водолій

Водолій наполегливий і впевнено рухається до своєї цілі. Представники цього знаку Зодіаку не бояться йти на зустріч новому і комфортно почувають себе у будь-яких умовах. Вони випромінюють радість, позитив і оптимізм. Однак у особистому житті вони не завжди здатні знайти розуміння партнера через свою допитливу натуру. Особливо складними будуть стосунки з Рибами, адже вони хочуть багато уваги від свого партнера, що не притаманно для Водоліїв. 

Овен і Телець

Овни вирізняються своїм впертим характером та самостійністю. Їх приваблюють люди із глибоким внутрішнім світом, неоднозначними поглядами та протилежними рисами характеру.

Спокійні Тельці не зможуть знайти спільну мову з енергійними Овнами. Якщо перші звикли проявляти свої почуття у вигляді приємних слів, то другі не виставляють емоції на показ. На фоні цього у них часто будуть траплятися непорозуміння.

Близнюки і Козеріг

Близнюки мають двоїсту натуру, яка часто приваблює оточуючих. Вони пристрасні коханці і не шукають серйозних стосунків. Представникам цього знаку Зодіаку подобається різноманітність.

Натомість Козероги консервативні та обережні. Вони не зможуть змиритися із імпульсивними та волелюбними Близнюками. Козероги звикли про все дбати, а Близнюки байдужі та непостійні. 

Рак і Терези

Раки дотримуються своїх принципів і залишаються спокійними та врівноваженими, якщо відчувають себе у безпеці. Вони ерудовані, але це не заважає їм дотримуватися юнацьких поглядів до старості. 

Цей знак Зодіаку не зможе побудувати свої стосунки з Терезами, які люблять веселитися. Їхнє бажання бути душею компанії може сприйматися Раками як байдужість до відносин. Між цією парою можливе співіснування лише на горі компромісів, на що не кожен ладен піти.

Скорпіон і Стрілець

Скорпіони загадкові натури. Вони складні та сильні особистості, які зроблять все, щоб досягти успіху. У них підвищена сексуальність, тому їхнє життя схоже на нескінченні пошуки кохання.

Незважаючи на це, Скорпіон потребує надійного партнера, яким точно не стане волелюбний Стрілець. Його легковажність, бажання до пригод і відкритість новому будуть дратувати Скорпіона, який звик затримуватися на одному місці. Такі стосунки приречені на конфлікти та непорозуміння. 

А ви вірите в гороскопи?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: