Оберіть камінь – дізнайтесь про своє майбутнє на найближчий місяць

У передчутті чогось нового? Не дивно, до 2020-го залишились лічені дні. І, що вже звично, більшість людей намагаються бодай якось принести вдачу до свого життя. Адже початок року – подія пам’ятна, магічна, так би мовити. Разом з тим, як ніколи актуальними стають віщування та гороскопи. Вони розповідають про те, що очікує на той чи інший знак Зодіаку у році Білого Щура. Ми ж сьогодні на перед загадувати не будемо. Принаймні, надто далеко так точно. Що трапиться у наступному році – те трапиться. Ми ж спробуємо спрогнозувати те, що відбудеться у перший місьць 2020-го – у січні!

Це не займе більше кількох хвилин. Лише оберіть камінь із картинки та дізнайтесь, що вас очікує на початку нового року.

Камінь №1: Опал

Більш відома назва Опалу – “Місячний камінь”. Якщо саме він припав вам до вподоби – у цю мить ви найбільше потребуєте свободи. Вам буквально таки необхідно втекти від цивілізації, міської метушні – і те не дивно. Рік для вас видався не із найпростіших. Не відмовляйте собі у цьому бажанні.

Сплануйте на початку року коротку мандрівку за місто – у ліс чи в гори. Головне – нарешті залишити позаду усі проблеми минулого року та із новими силами почати вирішувати нові. До того ж, ви як ніколи потребуєте часу та “особливого” місця, щоб розібратись зі своїми почуттями. Не відмовляйте собі у бажаному.

Камінь №2: Малахіт

Під другим номером на картинці розміщений камінь Малахіт. Якщо ви обрали саме його – очікуйте на грандіозні зміни у своєму житті. Не виключено, що відбудуться вони вже на початку року. Втім, не варто розраховувати на речі матеріальні. Зірки стверджують, що зміни відбуватимуться саме на рівні духовному.

Очікуйте на сюрпризи і в особистому житті. На приємні, звісно. Перший місяць року – саме той вдалий момент, щоб радикально змінити своє життя. Якщо, звісно, ви цього прагнете.

Камінь №3: Камінь Сонця

Без жодних сумнівів, цей камінь завжди схильні обирати непохитні оптимісти. Якщо ви серед них – ваше майбутнє виявиться не менш яскравим, аніж ваші надії на нього. Із порад: частіше дихайте свіжим повітрям, не залежно від температурних позначок. Не позбавляйте себе найціннішого – можливості вдихати життя на повні груди.

Камінь №4: Обсидіан

Якщо ваш погляд зупинився саме на Обсидіані – ваша підсвідомість буквально таки кричить до вас, що час щось змінювати! Залиште у минулому році старі звички і зробіть крок назустріч чомусь новому, хорошому, звісно. Зірки цьому сприятимуть. Втім, що вкрай важливо, не забувайте висловлювати вдячність за все те, що у вас є. У протилежному випадку – зосередженість на негативі вас погубить.

Камінь №5: “Говліт”

Обрали саме камінь під номером “п’ять” – ви людина інтелектуально сильна. Завжди готові зруйнувати свого опонента аргументами – це про вас. А ще, вам характерне унікальне бачення на ті чи інші речі (чи питання).

Що не менш важливо – ви людина уважна, турботлива. Ви знаєте, коли варто щось сказати, а коли краще змовчати. І активно користуєтесь цим вмінням. Тож, у прийдешньому році вам необхідно якомога більше мріяти! Адже плани, які будуть зароджуватись у вашій голові зараз, неодмінно реалізуються на найближчі 30-40 днів.

Камінь №6: Далматин

Останній камінь в імпровізованому списку – Далматин. Якщо ви обрали його як провісника своєї долі, то ви людина весела та любляча. Життя для вас – одна велика гра. І, без жодних сумнівів, ви у ній профі.

Спробуйте у найближчі кілька днів організувати нову пригоду. Одну із тих, що запам’ятовуються на все життя. Не сумнівайтесь, зірки сприятимуть, щоб ваші плани реалізувались якнайкращим чином. І, в результаті, ви будете приємно здивовані.

А як ставитесь ви до подібних прогнозів? Діліться своєю думкою у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector