Обов’язковий ДНК – тест на батьківство, чому жінки проти? Як вони це пояснюють

На просторах інтернету можна знайти інформацію про те, що від 10% до 30% чоловіків навіть не знають про те, що виховують не своїх дітей. Скажу відверто, що я недовіряю цій статистиці. 

Адже як можна сприймати ці цифри всерйоз, якщо ніхто не досліджує цього питання? Це лише припущення, які базуються на досвіді тих чоловіків, які сумніваються у своєму батьківстві. 

Чому ж жінки проти обов’язкового проведення тесту ДНК? Для більшості це є ознакою недовіри зі сторони партнера, яка змушує відчувати себе приниженою.

Якщо розібратися, то цей аргумент є сумнівним. Адже запровадження обов’язкового тесту стане не примхою чоловіка, а своєрідним законом і стандартною процедурою.

Також жінки проти такого нововведення, мовляв, навіщо зайвий раз витрачати гроші на якісь дурниці. Однак сімейний бюджет не постраждає, адже усі витрати на себе візьме держава, яка забезпечує медичний поліс.

Зрештою ціна на цю процедуру знизиться, якщо вона стане в рази популярнішою. 

Хтось каже, що такі випадки рідкісні, тому заради кількох людей не варто усіх змушувати робити тест. Але хто знає, наскільки це явище поширене? Про це стане відомо лише тоді, коли почнеться ведення статистики

Ще більше дивує така позиція жінок: яка різниця, чи рідна дитина, чи ні, адже батьком вважається той, хто займався її вихованням. Можливо тоді варто взагалі забути про терміни “чужі” або “свої” діти?

Прийшла в пологовий, народила, а додому повернулася з будь-яким іншим немовлям, яке тобі вручила навгад. Яка ж різниця? Головне виховати і поставити на ноги, тоді ти будеш вважатися мамою.

На кінець варто зауважити, що в обов’язкових тестів ДНК є ще одна перевага. Водночас вони дозволять проводити додаткові дослідження на генетичну схильність до різних захворювань.

А що ви думаєте про обов’язковий ДНК-тест?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector