Однією любові недостатньо, і 20 інших істин, які ви дізнаєтеся, зустрівши свою людину

Якщо хтось хоче бути з вами, він буде з вами.

Ось чому одного кохання недостатньо і чому над відносинами потрібно працювати.

1. Якщо хтось хоче бути з вами, він буде з вами.

2. Людина, яка у своєму серці не хоче бути з вами, буде деякий час до вас придивлятися. Вона досліджує глибину своїх почуттів до вас. Вона перевірить вашу сумісність, не вступаючи в стосунки офіційно. Вона вдасться до такого виправдання, як «зараз не найбільш відповідний час», коли в реальності вона просто не буде відчувати себе у вашому суспільстві досить комфортно.

3. Цей час ніколи не буде гідною кандидатурою, поки не зустрінете потрібну людину.

4. Якщо поруч з вами правильна людина, ви ніколи не будете думати про такі речі, як «час». Вас буде лише турбувати питання того, як краще підлаштувати своє життя під ці відносини, тому що для вас вони стануть найважливішою річчю на світі.

5. Романтика – об’єднує. Дружба в романтичних стосунках досить рідкісне явище, але партнери-друзі відчувають себе щасливими до кінця життя.

6. Ви не загубите себе в любовних відносинах, якщо не бажаєте цього. У багатьох існує досить дивний страх того, що вони будуть змушені змінити себе, щоб підлаштуватися під свого партнера. Але цей страх виникає лише тоді, коли людина не відчуває впевненості у своєму виборі або зовсім хоче втекти з відносин.

7. Найдивовижніше в гармонійних відносинах – це те, що вони роблять вас більш самостійною людиною, ніж ви були раніше. Ви знаходите ту впевненість, спокій, цілеспрямованість і чесність, яку не відчували в собі раніше.

8. Так само вони роблять вас більш чутливим. Якщо дитина всередині вас відчуває себе по-справжньому коханою, її емоції виходять назовні … особливо ті, які ви придушували довгий час.

9. «Однієї любові достатньо» – це не просто неправильна порада, це погана порада. В даному випадку краще сказати: «бажання достатньо», тому що якою б великою не була любов, без рішучості йти разом далі відносини так і закінчаться нічим. А, з іншого боку, як би люди не підходили один одному, без любові вони спільного щастя не побудують. Тому для того, щоб люди змогли прожити спільне щасливе життя, вони повинні хотіти бути разом.

10. Цікаво, що це бажання не виникає у нас всередині просто так. Воно виникає лише при ідеальному поєднанні сумісності з людиною і почуттів до неї. І тоді ви розумієте, що вам вже ніколи не захочеться з ним розлучитися.

11. Любов не приходить до тих, хто вважає, що вона повинна прийти.

12. Любов буде виглядати зовсім не так, як ви думаєте.

13. Ви будете відчувати любов зовсім не так, як ви собі уявляли.

14. Життя завжди досить несподіваним способом забирає у нас тих людей, які нам не підходять, і посилає нам тих, хто є нашою справжньою другою половиною – навіть якщо ми спочатку не згодні з його рішеннями. Ми не можемо знати, що буде краще для нас, поки не спробуємо.

15. Не варто чекати того, що якийсь чоловік прийде і врятує вас. Але якщо ви відчуєте, що вас люблять просто за те, що ви є, то відчуєте в собі особливу силу, яка дозволить вам врятувати самих себе.

16. Насправді не важко здогадатися, яка людина є вашим ідеальним партнером. Якщо ви думаєте над цим питанням занадто довго, значить, ви вже знаєте відповідь, просто ви боїтеся прийняти його і боїтеся наслідків, який ця відповідь буде мати для вашого життя.

17. Правильний партнер буде поважати себе, щоб вимагати поваги і від вас.

18. Любов мотивує нас ставати кращими. І якщо ви продовжите працювати над собою, незабаром ви виявите, що стали тією людиною, якою хотіли бути все своє життя.

19. У відносинах ви не завжди будете відчувати впевненість в тому, що готові залишитися з цією людиною назавжди. Але не забувайте, що «назавжди» складається з мільйона маленьких «зараз». Тому якщо ви плануєте прожити зі своїм партнером до кінця життя, вам потрібно навчитися цінувати те, що відбувається між вами прямо зараз.

Вам необхідно почати працювати над своїми відносинами прямо сьогодні, а не сподіватися на те, що завтра все буде по-іншому.

20. Ви так і не знайшли свою споріднену душу. Не слухайте, що вам говорять. Споріднена душа – це та людина, яку ви зустрічаєте, коли, нарешті, відмовляєтеся від ідеї «знайти свою другу половинку». І тоді ви починаєте працювати над тим, щоб побудувати з цим партнером ті відносини, про які ви завжди мріяли.

Можна до кінця життя сидіти і чекати, що одного разу вас знайде та людина, яка призначена вам долею, так і не дочекавшись цього. Успішні відносини створюються за допомогою свідомого зусилля.

А що ви відчували, коли зустріли свою рідну людину?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector