Одного разу, коли я чекала другу дитину, в наші двері подзвонили, на порозі стояла дівчина з малюком на руках. Я запросила її зайти, дівчину звали Інна

Я навіть уявити не могла, що така ситуація може трапитися саме зі мною. Мій чоловік зрадив мене, він пішов до іншої. Я навіть усвідомити не могла з яким монстром жила всі ці роки. 

Познайомилася я з Русланом ще коли мені було 15. Йому на той момент було 17. Через 5 років ми одружилися й ще через рік я завагітніла. Руслан був надзвичайно щасливий, коли у нас народилася донька. Він приділяв їй максимум уваги й почав навіть більше працювати. 

Чоловік придбав велику трикімнатну квартиру, а наша донька була для нього справжньою принцесою. Він возив її у садочок та на всі гуртки. Вони часто разом гуляли та просто дивилися мультики. Мою родину можна було сміливо назвати ідеальною, але одного разу все кардинально змінилося. 

Коли я була вагітна вдруге у наші двері хтось постукав. На порозі стояла дівчина з малюком на руках. Я відійшла та запросила її зайти. На вигляд їй було років 20. Виявилося, що дівчину звуть Інна і їй 19. Вона була другою дружиною мого чоловіка. Два тижні тому Інна народила сина й вирішила розставити всі крапки над “і”. Вона розповіла, що разом вони вже 2 роки, але так просто здаватися Інна не збиралася. 

Я подзвонила Руслану й попросила його приїхати. Його відповідь мене ошелешила:

– Дівчатка, ми ж так добре жили. Нехай все так і залишається. Я нічого змінювати не буду. Розлучатися я не хочу, але й Інну не кину. 

Я такого терпіти не хотіла й зі слізьми на очах збирала його валізу. Коли я виставила його за двері:

– Кохана, ти ще пожалкуєш. Ця квартира оформлена на мене, тому тобі й твоїм дітям доведеться з’їхати у твою стареньку однокімнатну квартиру на околиці міста. На аліменти навіть не розраховуй, адже офіційна зарплата у мене мінімальна. Тепер подумай, як ти будеш виживати з усім цим. 

Я повірити не могла у те, що ці слова мені каже чоловік, якого я кохала всі ці роки. Та це ж справжній монстр. Тепер я була впевнена у тому, що не хочу, аби мої діти росли поряд із ним. Руслан поїхав з Інною, а я зібрала свої речі й речі дітей та поїхала на свою квартиру. 

На сльози часу не було. Руслан швидко подав на розлучення, а я витратила останні гроші на хорошого адвоката. До речі, зі своїми обов’язками він впорався, адже квартиру залишили мені та дітям. На аліменти я навіть не подавала.

Через 7 років я вийшла заміж вдруге. Він кардинально відрізняється від Руслана і є чудовим чоловіком. До речі, виявилося, що Інні від нього потрібні були лишень гроші, а коли він лишився без квартири, вона вигнала його. Він намагався повернутися до мене, але на двох стільчиках не всидиш, особливо після того, що він мені наговорив. 

Ви б прийняли Руслана назад?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector