“Одного разу ти зміниш чиєсь життя і станеш подарунком долі…”

На життєвому шляху нам зустрічаються різні люди. З кимось ми стаємо друзями, з кимось коханцями, а з кимось воліємо більше ніколи не бачитися. Та одного дня ти ввірвешся в чиєсь життя і станеш доленосним подарунком. 

Ти будеш підтримкою, натхненням і мотивацією. Ти змусиш повірити в себе і не опускати руки. Ти подаруєш посмішку і радість. Ти принесеш щастя. 

Одного разу хтось зрозуміє, що саме на тебе він чекав усе життя.

Одного дня ти освітиш комусь дорогу. Ти виведеш його з підземелля і переконаєш, що йому все під силу.

Одного дня ти перетворишся на чийсь привід для радості. Ти навчиш бачити прекрасне в дрібницях. Ти відкриєш очі на навколишній світ.

Одного дня хтось зрозуміє, що готовий провести з тобою решту своїх днів.

Через тебе у когось зменшиться кількість страхів, але з’явиться вміння кохати.  Ти станеш причиною того, що хтось здобуде впевненість в собі. Одного дня ти перетворишся для когось на любов всього життя.

Через тебе хтось знайде шлях до самоусвідомлення. Людина поруч з тобою зміниться в кращу сторону. Заради вашого кохання вона буде йти вперед, розвиватися і вдосконалюватися.

Через тебе вона дізнається, що кохання — це не страшно. Вона переконається, що воно надихає, а не руйнує. У справжньому коханні немає фальші.

Ти звільнишся від кайданів і полетиш в небо на крилах любові, а поруч буде потрібно людина.

Усе стане зрозуміло. І чому раніше з тобою такого не траплялося,  і чому ви зустрілися саме зараз. Ти відчуєш, що це перше кохання у твоєму житті.

Серце буде шалено стукотіти, підтверджуючи, що це твоя доля. 

Одного дня ти станеш чиїмось подарунком і перевернеш життя цієї людини з ніг на голову.

Чи є у вас кохана половинка?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: