Одного разу ти зустрінеш кохання всього свого життя

Ти будеш пізнавати цю людину повільно, не кваплячи події, міліметр за міліметром …

В один прекрасний день ти зупиниш погляд на комусь, кого побачиш вперше, і кого, як з’ясується пізніше, ти чекала все життя. Ваші відносини будуть розвиватися цілком природно. І ти будеш вражена тим, наскільки спілкування може бути легким і невимушеним.

Ці відносини не будуть схожі на ще один пристрасний і імпульсивний роман, які часто закінчуються так само несподівано, як і починаються. Замість цього тобі захочеться розібратися в тонкощах його мислення і розгадати, яка саме пристрасть керує ним у житті.

Ти будеш пізнавати його повільно, не кваплячи події, тому що поруч з ним будеш відчувати себе в безпеці. 

Будеш відчувати себе абсолютно у своїй тарілці. Будеш інстинктивно розуміти, що можеш довіряти йому, ви не будете сумніватися. І з плином часу почуття будуть ставати тільки глибшими, і ваше тяжіння – сильнішим.

Одного разу ти зустрінеш когось, хто вибирає тебе, хто буде дарувати свою любов кожен день. 

За часів любові напоказ і втечі від серйозних відносин – це своєрідний дар. Ти для нього станеш особливою, а не просто ще однією дівчиною, з якою можна завести відносини без хепі-енду.

Він щиро захоче пізнати тебе якнайкраще. При цьому вона не буде чекати досконалості, а прийме тебе такою, якою ти є насправді: дивовижною і справжньою. Він буде заохочувати твої мрії і прагнення домагатися більшого. Він полюбить в тобі і зовнішність, і внутрішню силу, і те, що ти думаєш і про що говориш.

Його любов буде незмірна. Тобі не доведеться боротися за його увагу. Не доведеться весь час бути напоготові і тримати себе в руках, боячись, що він розіб’є тобі серце.

Ти зможеш з гордістю познайомити його зі своїми друзями та родиною. І вони щиро порадіють за те, що ти, нарешті, знайшла своє щастя, якого заслуговувала.

Він буде часто говорити про ваше майбутнє, про життя, яке ви хочете побудувати разом.

Одного разу ти зустрінеш людину, яка заради ваших відносин готова долати перешкоди.

Зустрівши його, ти зрозумієш, що до цього моменту тобі була знайома лише «любов», яка шукала легких шляхів. Ти зрозумієш, що чоловіки, яких ти знала раніше, сприймали перші складнощі після завершення букетно-цукеркового періоду як знак того, що ваші стосунки вже вичерпали себе. Але ця людина не дозволить труднощам змінити ставлення до тебе.

Що б не трапилося, ти зможеш довіряти йому і розраховувати на нього. Він стане тим, чия посмішка буде робити твій день світлішим. Тим, з ким ти будеш планувати незліченні подорожі і пригоди.

Кращим другом, який буде знати тебе навіть краще, ніж ти сама. Спорідненою душею – тим, про кого ти завжди мріяла. Вічністю, з якою ти захочеш провести кожну мить. Любов’ю, без якої неможливо уявити своє життя.

Одного разу ти зустрінеш кохання всього свого життя, а до тих пір, будь ласка, не переставай вірити в любов.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector