Огидна річ, яку потрібно прийняти в кожному зі знаків Зодіаку (якщо хочете зберегти стосунки)

Всі ми не без вад, але деякі особливості партнера прийняти дійсно непросто …

Овен

Вони завжди трохи кращі, ніж ви.

Овнам потрібно не просто бути правими. Вони будуть без зупинки доводити щось, навіть якщо помиляються. Крім того, вони зроблять все можливе, щоб знайти спосіб завжди і в усьому нав’язати свою правоту. З практичної точки зору це означає, що вони будуть послідовно позиціонувати себе як людину, що перевершує вас.

І якщо в якийсь момент Овен зрозуміє, що ви перебуваєте з ним на одному рівні, він піде на все, щоб стати кращим, мудрішим, дотепнішим і успішнішим. Овни хочуть керувати вами і щоб ви завжди слідували за ними.

Телець

Їх стандарти однаково непередбачувані і завищені.

У багатьох людей високі стандарти, але лише деякі з них дотримуються таких же мінливих стандартів, як Телець. Справа не в тому, що вони очікують лише кращого, саме їх розуміння «кращого» ніколи не залишиться незмінним, і в кінцевому підсумку ви залишитеся з почуттям, ніби ніколи не були для них досить хорошими.

Навіть якщо Телець дуже сильно любить, ви все одно відчуєте його приховане бажання, щоб ви стали хоча б трішки кращими, ніж зараз.

Близнюки

Заручники власного его.

У Близнюків багато приголомшливих рис: вони вірні, люблячі, креативні, пристрасні. Але вони легко йдуть на поводу у бажань власного его.

Ці люди важко сприймають кордони і часто починають злитися, коли інші не бажають виконувати їхні побажання. Близнюки не здогадуються, як інші люди відреагують на їхню поведінку, а тому часто беруть свої слова назад.

Рак

Незрозумілі спалахи гніву.

Найгірша частина відносин з Раком — це їх схильність до необґрунтованих емоційних зривів. Вам може бути складно впоратися з ним в такі моменти. Вам хочеться думати, що подібна реакція — це абсолютно нешкідливий одноразовий випадок, але, швидше за все, все повториться знову.

Ви повинні навчитися тримати себе в руках, поки ваш партнер не прийде в себе, і не намагатися протистояти йому, якщо він вже і так засмучений. Іноді це в чомусь нагадує батьківський догляд.

Лев

Алергія на критику.

Найважливіша частина здорових відносин — це відсутність безглуздих суперечок. Ви повинні вміти ділитися один з одним своїми справжніми почуттями, говорити про те, наскільки сильно хочете, щоб партнер переглянув свою поведінку і звички заради збереження відносин. Але з Левом це надзвичайно складно.

Представники цього знака не вміють сприймати критику. Змінитися така людина може тільки в тому випадку, якщо побачить в цьому сенс. Ваша ж задача — знайти спосіб донести цей зміст до Лева.

Діва

Занадто гостра реакція.

Діви випромінюють спокій. І головний секрет такого стану полягає в тому, що вони відмінно приховують більшу частину своїх емоцій (що, втім, нездорово). Всі ці пригнічені почуття в кінцевому підсумку виллються в ненормальну гіперреакцію на те, що відбувається навколо, в параноїдальне ставлення до думки навколишніх або в будь-якому іншому ірраціональному страху.

Вам доведеться усвідомити, що багато їх емоцій просто не можна сприймати серйозно. Потрібно почекати, поки буря вщухне, а потім заспокоїти їх.

Терези

Ви ніколи не будете для них досить хорошими.

Поруч з Терезами може перебувати тільки один чоловік, у якого стандарти вищі, ніж у них самих — їх супутник життя. Терези страждають від божевільної потреби в романтиці і прекрасному, а тому знаходяться в постійному пошуку високого.

Одне з місць, в якому вони хочуть все це почерпнути, це їх партнер. Будьте готові подарувати їм свою любов в необхідну їм кількість.

Скорпіон

Вони завжди вимагають трохи більше, ніж ви можете їм дати.

Скорпіони — це щирі коханці, хоча ця їх риса, як правило, губиться в процесі, оскільки їх жорсткий гумор дозволяє позбутися від будь-якого натяку на вразливість. В глибині душі вони жадають впевненості і схвалення, і найяскравіше це виражено саме в стосунках з партнером.

Скорпіони хочуть, щоб їх любили і цінували, і часом така потреба може ставати по-справжньому обтяжливою, оскільки народжені під цим знаком раз у раз намагаються завоювати вашу любов (навіть якщо вони вже це зробили).

Стрілець

Вони завжди стоять однією ногою за дверима.

Справа не в тому, що Стрілець не вміє перебувати у відносинах (звичайно, він вміє і заводить їх), але його очі постійно шукають чогось «більш вартісного». Народжені під цим знаком завжди мріють про нову подорож, проект, дружбу і про те, що продовжує підштовхувати їх вперед.

У відносинах зі Стрільцем у вас часто виникає відчуття, що ви недостатньо гарні для нього, навіть якщо він дійсно вас любить. Це природжені авантюристи, які продовжують йти вперед, щоб відчути, що вони живі.

Козеріг

Опір змінам.

Найщасливіше Козеріг відчуває себе, коли він знає, чого чекати далі і що між вами відбувається. Але в реальному житті все по-іншому. Найбільше труднощів у Козерогів виникає в романтичних стосунках, тому що вони противляться всьому невідомому, перетворюючись в дратівливо пасивних і впертих партнерів. Не найкраще поєднання, з яким вам все одно доведеться навчитися справлятися.

Водолій

Ви для них не завжди на першому місці.

Ви повинні розуміти, що, вирішивши розділити життя з Водолієм, ви не завжди будете їх пріоритетом №1. Справа не в тому, що ви їм байдужі, просто їх інтереси часто зміщуються в бік роботи, друзів, подорожей і того, що відповідає їх поточним бажанням.

Ви станете лише частиною всесвіту Водолія, а не його центром. І якщо ви не готові з цим змиритися, значить ви один одному не підходите.

Риби

Вони занадто довіряють своїм почуттям.

Риб зазвичай прийнято вважати емоційними (такими вони і є), але причина цього насправді пов’язана зовсім не з надлишком емоцій, а з тим, що вони довіряють своїм почуттям більше, ніж слід. Сумніви у відносинах — це нормальне явище, але Риби сприймають все надто серйозно, а тому, самі того не усвідомлюючи, починають діяти.

Вам доведеться навчитися лавірувати в їх неспокійних водах і не забувати, що навіть якщо вони занадто сильно занурилися в безодню своїх проблем, то в кінцевому підсумку все одно з неї виберуться.

А ви згодні з цими твердженнями?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: