Ось чому чоловіки втрачають інтерес, як тільки ви починаєте мріяти про майбутні стосунки

Для того, щоб стосунки були довготривалими і здоровими, в них повинен дотримуватися баланс між отриманням задоволення від справжнього і встановлення міцного фундаменту на майбутнє. І цього балансу просто не можна домогтися, форсуючи події.

З подібною ситуацією доводилося зустрічатися дуже багатьом дівчатам. Швидше за все, ви теж з нею зустрічалися. Ви знайомитеся з хлопцем в клубі або під час прогулянки в парку, і між вами миттєво пробігає іскорка. Ви обмінюєтеся номерами телефонів, фліртуєте есемесками, і через тиждень домовляєтеся про побачення … Воно перевершує всі ваші очікування!

Флюїди любові буквально витають в повітрі, ви, напевне, на одній і тій же хвилі і готові назвати цей вечір кращим у вашому житті. Потім ви вирушаєте на друге побачення, і воно навіть краще за перше. Ви відчуваєте себе на сьомому небі від щастя і починаєте ставити собі питання … Можливо, це доля? Можливо, це той самий, єдиний, якого ви чекали все своє життя? Ви починаєте зустрічатися більш-менш регулярно, і якийсь час все йде відмінно, але потім щось змінюється.

Ви або помічаєте, що з кожним днем ​​він стає все більш і більш відстороненим, немов його образ у вашому житті, в перший день такий яскравий і чіткий, поступово вицвітає до повної безликості. Або він просто зникає, перестаючи відповідати на ваші дзвінки. Ви відчуваєте себе так, немов під вами тільки що розірвалася міна, ніби звичний і зручний світ раптом повернувся до вас якоюсь невідомою і темною стороною.

Ви постійно ставите собі питання: що пішло не так? Адже ще зовсім недавно все було ідеально … Що сталося? Такі ситуації вводять більшість дівчат в стан повної невідомості, і далеко не просто так – вони не можуть зрозуміти такої логіки.

Коли дівчина після кількох побачень втрачає інтерес до хлопця, вона, як правило, здатна назвати причину, по якій це відбулося. Він міг виявитися занадто наполегливим, у них могло не знайтися спільних тем для розмови, він був занадто нудним, занадто тихим, занадто гучним … Одним словом, вона знає, які саме риси характеру або сторони особистості цього чоловіка загасили в ній пристрасть. І якщо запитати її, вона зможе пояснити, чому вона не бажає продовжувати зустрічатися з цією людиною.

Для хлопців же це далеко не завжди відбувається так само. Хлопець може сходити з дівчиною на кілька неймовірних, фантастичних побачень, а потім раптово зрозуміти, що вона йому більше не цікава. Ну от не цікава – і все, і нічого тут не поробиш.

Всього тиждень-другий тому він відчував палке бажання писати їй кожні п’ять хвилин і дзвонити по десять разів на день, а тепер йому зовсім не хочеться з нею спілкуватися.

Причому найчастіше це вводить в стан невідомості не тільки дівчат, але й хлопців. Якщо запитати того чи іншого хлопця, чому він перестав зустрічатися з дівчиною, з якою у нього все так добре починалося, він, швидше за все, відповість вам, що і сам не знає. Чому він так раптово втратив до неї інтерес … Це просто сталося.

Так чому ж це відбувається? Невже це дійсно відбувається без будь-якої причини? Ні, насправді причина є. Просто малопомітна.

Під час перших декількох побачень з новим хлопцем ви, як правило, розслаблені і легкі в спілкуванні. Перед вами абсолютно незнайома і цікава людина – природно, що ви хочете пізнати його трохи краще, зрозуміти, скільки у вас спільного, і чим він живе. Ви помалу зближаєтеся і отримуєте справжнє задоволення від компанії один одного.

І все йде просто чудово … до пори до часу. Адже після кількох відмінних побачень з хлопцем, який на перший погляд здався абсолютно чудовим, більшість дівчат просто не можуть не захопитися думками про ті можливості, які відкриває перед ними ця зустріч. Вони починають думати, в який бік можуть розвиватися ці відносини, яке неймовірне майбутнє чекає їх двох. І, засукавши рукава, починають в поті чола будувати повітряні замки з квітковими клумбами, шпалерами в квіточку і червоною черепицею на даху.

Коли це відбувається з вами, ви перестаєте бути в сьогоднішньому дні, перестаєте жити сьогоденням і бачити ситуацію такою, яка вона є. Замість цього ви спрямовуєте всю свою увагу в майбутнє, розмірковуючи про те, що тільки може бути. І це стає неабиякою проблемою.

З кожним днем ​​ви все більше і більше прив’язуєтеся до цього фантастичного майбутнього – настільки, що мимоволі починаєте відчувати стрес через це майбутнє, і боятися його втратити (хоча насправді його у вас ще немає, і невідомо, чи буде!). А потім ваші страхи і невпевненість в собі піднімаються на поверхню, і просочуються в ваші слова і вчинки – особливо коли ви спілкуєтеся з цією людиною.

Ви починаєте частіше і тісніше взаємодіяти з думками у вашій голові, ніж з людиною, що сидить перед вами. Замість того, щоб намагатися зрозуміти, хто він такий насправді, чим дихає, чим цікавиться і до чого прагне, ви вслуховуєтесь в кожне його слово і стежите за кожним його вчинком. Намагаєтеся виміряти ними його почуття по відношенню до вас, концентруєтеся на поставленій перед вами ціллю – виведення відносин на новий рівень.

Більшість хлопців інтуїтивно, на підсвідомому рівні відчувають, коли дівчина дивиться на них не як на людину, а як на об’єкт, коли вона використовує його в якості матеріалу для заповнення порожнечі в своїй душі.

Хлопці, як правило, не чинять подібним чином, і в більшості випадків вони просто не можуть зрозуміти, що відбувається. Що перетворило цю чудову, легку і веселу дівчину, з якою було так приємно спілкуватися, в малоприємну, розважливу, яка не зводить з нього очей і вимагає постійних запевнень в серйозності його намірів відьму.

Так чому ж ми робимо це з собою та іншими?

Насправді кожен з нас прагне до одного – відчувати себе в гармонії, але насправді більшість з нас відчуває на постійній основі зовсім інші почуття. І коли жінка турбується про своє майбутнє і потребує постійного запевнення з боку партнера в тому, що у неї і у їхніх стосунках все буде добре, це викликається перш за все відчуттям того, що з нею далеко не все гаразд, і що лежить в основі цього відчуття глибинним страхом.

Цей страх неймовірно руйнівний – причому, як це не парадоксально, саме тому, що він не є явним і паралізуючим страхом … Ні, він проявляється у вигляді смутного і нечіткого відчуття – вам просто трохи «не по собі», і ви не можете зрозуміти, чому … А найчастіше це почуття настільки тихе і непомітне, що ви його навіть не помічаєте.

Чи бувало з вами таке, що ви робили ковток води, після якого спустошували цілу літрову, а то і дволітрову пляшку? Причому до того, як ви зробили перший ковток, ви навіть не знали, що ви відчували спрагу, тим більше настільки сильну? Приблизно те ж саме відбувається і в цій ситуації.

Людям буває дуже нелегко зрозуміти, чому вони відчувають, що ми «не в порядку», і звідки взялося це ледь вловиме відчуття незручності, але вони підсвідомо прагнуть до речей або людей, які допомагають приглушити це відчуття. Як правило, за допомогою позитивних запевнень в тому, що в майбутньому все буде інакше, або ж намагаючись втілити в життя ситуації, які, як вони вважають, зроблять їх щасливими. І це відразу ж впливає на те, як їх сприймають оточуючі, адже вони стають свого роду паразитами, що сприймають всіх, хто зустрічається на їхньому життєвому шляху, як засіб для досягнення мети.

Коли ви зустрічаєте хлопця, з яким ви відчуваєте себе в повному порядку, ви починаєте настільки сильно жадати цих неймовірно приємних відчуттів, що упиваєтеся в того, хто привніс їх у ваше життя, немов п’явка, стаючи настільки агресивною, домагаючись конкретики у відносинах, що це стає навіть ніяково.

Ви можете навіть не усвідомлювати, що робите це, але, тим не менш, зміни у вашій поведінці цілком реальні. Вони змінюють вібрації вашої душі, ваше зовнішнє сприйняття … і хлопець, в якого ви вчепилися, не може цього не відчути.

Коли це відбувається, то у нього начисто пропадають відчуття того, що між вами встановлюється позитивний зв’язок, що дозволяє краще пізнати один одного. Він змінюється відчуттям того, що ви щось потребуєте від нього (і за його рахунок) отримати, нічого не даючи взамін. Це «щось» може бути чим завгодно – від впевненості в собі або підтвердження власної значущості до нової «дози» відчуття того, що у вас все в порядку.

Хлопці в більшості випадків не знають, що саме ви намагаєтеся від них отримати (у всякому разі, не можуть втілити свої почуття в слова), зате їх підсвідомість підказує їм, що від вас варто бігти якнайдалі – і вони звикли слухати свою підсвідомість.

Як правило, це відбувається в тій точці відносин, коли жінка просто не може і далі прикидатися тією, якою була на початку відносин. Вона все ще може намагатися здаватися «крутою» і живе лише сьогоденням, але її розум все більше і більше розмірковує над пошуком способів перетворити відносини в довгострокові.

З цієї точки і далі вона вже не може бути для хлопця природною і безпосередньою, адже в її голові безперервно працює комп’ютер, що вимірює те, наскільки вона наближається або віддаляється від мети.

Повірте, кожна людина здатна розпізнати, коли хтось щось робить з прихованими мотивами, з цим непогано справляється наша підсвідомість … І вона ж підказує нам, що нам не варто мати з цими людьми нічого спільного.

Згадайте про те, що ви відчуваєте, коли вуличний торговець раптово підходить до вас, і намагається вам щось продати. Як правило, вашою першою, інстинктивною реакцією буде просто розвернутися і піти, навіть не втручаючись в розмову. І зовсім неважливо, наскільки приємною і доброзичливою вам здається ця людина – ви все одно їй не довіряєте, бо знаєте: їй щось від вас потрібно.

Це і є те, що відчувають хлопці, які кидають дівчат, з якими ще зовсім недавно у них все було ідеально. Вони відчувають перемикання з природності і безпосередності на переслідування якихось особистих цілей.

До того ж це явно і відкрито впливає на настрій жінки. Коли вона відчуває, що наближається до своєї мети, вона відчуває себе щасливою і навіть відчуває певне збудження. Коли ж відбувається щось, що віддаляє її мету, її розум заповнюється відчуттям того, ніби її світ буквально розвалюється на частини, і це спонукає її до спроб отримати захист і підтвердження власної значущості у свого хлопця – або безпосередньо, або чимось прикриваючись.

Ви не можете форсувати любов

Коли ви починаєте нові відносини, і відразу ж уявляєте їх чимось набагато більшим, або навіть намагаєтеся змусити їх бути чимось більшим, велика ймовірність того, що цих відносин у вас незабаром просто не буде. Вібрації вашої душі замість того, щоб і далі притягувати до себе цього чоловіка, почнуть його відштовхувати. Мине не так вже й багато часу, перш ніж він від вас втече, залишивши в повній розгубленості, яка намагається зрозуміти, що ви зробили не так, і чим його відштовхнули.

Ви будете відчайдушно шукати відповіді на ці питання … І не знайдете їх, тому що вони не є чимось конкретним. 

Це і є одна з основних відмінностей між чоловіками і жінками в тому, що стосується романтичних відносин. Чоловіки більше і частіше живуть в сьогоденні і здатні насолоджуватися поточним моментом, не заглядаючи особливо вперед. Жінкам же властиво постійно шукати способи покращувати нинішній стан відносин і підштовхувати їх вперед. І справа навіть не в тому, що хтось поводиться правильно, а інший – ні.

Просто для того, щоб відносини були по-справжньому довготривалими і здоровими, в них повинен дотримуватися правильний баланс між отриманням задоволення від справжнього і закладкою міцного фундаменту на майбутнє. І цього здорового балансу просто не можна домогтися на швидку руку, форсуючи події.

Кращими відносинами по праву вважаються ті, які розвиваються природно і в своєму темпі, коли обидві їх сторони привносять в них усе найкраще, чим вони можуть поділитися. Коли вони прагнуть пізнати один одного по-справжньому і поступово, не форсуючи події, мало-помалу закохуються один одного по вуха, до нестями.

Сенс відносин не в тому, щоб використовувати іншу людину для того, щоб отримати від неї статус, або підвищити з її допомогою самооцінку, або відчути себе в безпеці. Справжні, здорові відносини можуть дати вам все це, але в них це буде супутнім ефектом, а зовсім не метою.

Таким чином, ми тільки що дісталися до головної відмінності між здоровими і токсичними відносинами. Здорові відносини – це відносини, в яких двоє людей перш за все відчувають повноцінними і насиченими свої власні життя, причому настільки, що їх почуття радості і завершеності проникає і заповнює відносини між ними. Кожен з них привносить у відносини щось своє, щось, здатне їх збагатити. І обидві сторони таких відносин здатні від них не тільки брати, а й віддавати.

Токсичні ж відносини відрізняє те, що одна або обидві їх сторони щиро вважають, що друга сторона може їм щось «дати», або вони можуть щось від неї «отримати», і навіть не замислюються, що можуть дати коханій людині.

Так в чому ж вихід?

Не будувати плани на врожай, коли ви тільки-тільки висадили в землю саджанець. Просто насолоджуйтеся компанією цього приємного хлопця, отримуйте задоволення від вашого спілкування і (хоча б на початковому етапі відносин) не надто заморочуйтеся. Тоді ви будете і далі залишатися для нього позитивною і легкою в спілкуванні людиною, і він, швидше за все, буде тісно спілкуватися з вами і далі.

Якщо ви йому подобаєтеся, якщо поруч з вами йому добре, і у вас є спільні інтереси, то, повірте, йому захочеться бути з вами і далі. Чи стануть ваші відносини чимось більшим – це вже інше питання, і відповідь на нього зможете дати лише ви двоє, якщо не будете квапити події.

Але якщо він з самого початку відчує, що ви зустрічаєтеся з ним лише для того, щоб щось від нього отримати, то він, швидше за все, не захоче мати з вами справи. Так, все дійсно настільки просто.

Також мені хотілося б додати, що це далеко не єдина причина, по якій чоловік може втратити інтерес до жінки, це просто одна з найбільш поширених, і, мабуть, найбільш незрозумілих причин. Розвал відносин часто списують на що завгодно, крім справжньої причини. Але тепер ви знаєте, що насправді причина зовсім в іншому.

Справа не в тому, що ви були занадто доступною, а в тому, що ви були не поруч з хлопцем, а десь в уявному майбутньому. І ця проблема виникає тоді, коли ви намагаєтеся знайти джерело підтвердження власної значущості і самоповаги в ваших відносинах, а не в своєму житті і своїх рішеннях.

Часом доля зводить на якийсь термін цілком щасливих і задоволених своїм життям людей, які просто-напросто несумісні один з одним, як би вони не намагалися розвинути свої відносини в щось більш міцне і глибоке. Сумісність не можна створити з нічого, вона або є, або її немає. Це питання не можна ігнорувати в надії, що коли-небудь в майбутньому ви звикнете один до одного. Якщо ви несумісні, то рано чи пізно це спливе на поверхню, і вже повірте, не буває довгострокових відносин без міцного фундаменту глибокої сумісності.

Що ж робити, якщо ви тільки-тільки зустріли цього чоловіка, і поки не знаєте, просто він вам подобається, або ваші душі здатні на щось більше? Просто намагайтеся проявляти себе з найкращої сторони і не хвилюйтеся про майбутнє відносин, які тільки-тільки почалися.

Замість цього просто довіртеся долі, вірячи в те, що якщо ця людина дійсно вам підходить, рано чи пізно у вас все вийде. А якщо ні – ну що ж, тоді незабаром у вас буде ще одна можливість пошукати того, з ким вам дійсно судилося прожити життя.

А як ви вважаєте, чому у чоловіків зникає інтерес до жінок?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector