Ось чому у вас не складаються стосунки, в залежності від вашого знаку Зодіаку

Перш, ніж почати стосунки, які можуть розбити ваше серце, дізнайтеся що радять для вас зорі.

Після чергових стосунків, які не склалися, можна почати шукати причини в собі та звинувачувати себе. Не спішіть ставити на собі клеймо і закривати своє серце від кохання. Для того, щоб зорі склалися і благословили ваші нові відносини, прислухайтесь спочатку до їхніх порад.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви імпульсивна людина, вам важко стримати себе. Через це ви часто псуєте відносини зі своїми близькими. Ви часто зриваєтесь на них, про що потім жалієте.

Ви не вмієте чекати й не вмієте приймати щось неідеальне. Якщо ваша кохана людина ненароком щось зіпсує, то вона про це дуже пошкодує. Постарайтесь навчитися спокійніше реагувати на дрібниці, це допоможе вам втримати стосунки.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Ви довго не відкриваєтесь людям, але вимагаєте до себе абсолютної довіри. Ви любите керувати людьми й виховувати їх. І ви дуже вперті, для вас не існує компромісу. Або по-вашому, або ніяк. Зрозумійте, що стосунки – це не військова стратегія, і ваша залізна вдача зіграє тут погану роль.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви боїтесь брати на себе відповідальність. А стосунки для вас – це велика відповідальність. Саме тому ви намагаєтесь зіпсувати хороші відносини з людиною. Ви перестаєте пам’ятати важливі про дати та справи, все робите наперекір. Спочатку налаштуйтеся, а потім погоджуйтесь на стосунки.

Рак (22 червня – 22 липня)

Стосунки можуть сильно ранити вас. Саме тому ви боїтеся вступати в них. Ви робите своє кохання своєю залежністю. Навчіться простіше ставитися до людини, яка є поруч. Адже якщо ви не послабите хватку, то можете добряче налякати партнера своєю манією.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Горді леви, прагнуть похвал та поваги. Вони залежні від уваги та намагаються повністю захопити час і увагу своєї пасії, від чого та втомлюється. Змиріться з тим, що стосунки – це не прайд, де ви царі всіх звірів. Стосунки – це взаємодія двох рівноправних людей.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви полюбляєте ідеалізувати цей неідеальний світ. Саме через це ви стикаєтеся з великим розчаруванням. Ви критично ставитися до себе і так само й до вашого партнера. Зрозумійте неідеальності вашого партнера – це нормально. Навчіться любити його таким, яким він є.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Ви втікаєте від конфліктів до тих пір, поки все це не вибухає величезною сваркою. Постарайтесь не уникати неприємних ситуацій, а вирішувати їх. Адже, поки ви не знаєте правди, то нафантазуєте собі не найкращий сюжет.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ви недовіряєте людям, тому спішите нашкодити їм до того, як вони нашкодять вам. Ви боїтесь залишитися покинутими. Навчіться довіряти близьким. Відкрийтесь тим, кого любите безоглядно і не турбуватися ні про що.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вам здається, що ваші почуття претендують на вашу свободу.  Саме тому ви прагнете відштовхнути будь-які емоції, які лізуть у вашу душу. Тільки щось у ваших відносинах стається не за планом, як ви спішите відмовитися від них. Постарайтеся пройти через проблему разом зі своїм партнером, а не бігти від нього одразу.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Ви дуже практичні, інколи, навіть, занадто. Вам важко розлучитися з грошима, тому ви рахуєте і свої надходження, і своєї пасії. Ви краще збережете гроші, ніж гарно проведете час з коханою людиною. Не бійтеся втратити гроші, бійтесь втратити гарні стосунки.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Ви вмієте любити та турбуватися про людину, але старанно приховуєте це. Ваша замкнутість псує ваші відносини, і змушує партнера зневірюватися у вашому коханні. Постарайтесь відкритися коханій людині, щоб зберегти стосунки.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви палко закохуєтеся і стрімко рветесь в стосунки, не думаючи наперед про наслідки. Саме через це ви робите неправильний вибір партнера. Не піддавайтесь романтиці, відмовляючись від логіки. Адже ілюзійний романтичний світ може дуже швидко розбитися об жорстоку реальність. Не спішіть робити такий важливий крок.

А у вас є щось, що заважає вам у стосунках з коханими людьми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector