Ось що робить кожен знак Зодіаку, коли таємно нещасливий у відносинах

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овен стає холодним, але не провокує сварок. Він занурюється в себе і не йде на контакт. Якщо цей знак Зодіаку щасливий, то йому хочеться ділитися почуттям радості зі всім оточуючими. Насправді не важко зрозуміти, коли з Овнами не все в порядку.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Тельці намагаються компенсувати нещасливі стосунки удаваним гламурним життям. Вони будуть робити розкішні знімки для соціальних мереж і естетично оформляти усе навколо себе. Чим більше проблем в особистому житті, тим більше їм важлива думка оточуючих. 

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюкам важко прийняти рішення про розлучення. Вони будуть кожного дня депресувати і переносити невдоволення в особистому житті на усі інші сфери. Це закінчиться лише тоді, коли вони наберуться сміливості подивитися правді в очі. 

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки дуже чутливі та романтичні натури. Кохання – це важлива частина їхнього життя, тому вони дуже засмучується, коли на особистому фронті з’являються негаразди. У них виникає бажання розповідати усім навколо про своє нещастя, писати образливі коментарі в соціальних мережах та будь-яким іншим способом демонструвати своє невдоволення.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Спочатку Леви проявляють агресію, а потім втрачають інтерес. Вони не будуть довго терпіти негаразди в особистому житті і спробують швидко закінчити такі стосунки. У нещасливих відносинах вони почувають себе невпевнено та некомфортно.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Якщо у відносинах з Дівою щось не ладнається, то вона одразу намагається втекти від проблем і сфокусуватися на іншій сфері своєї діяльності. Це допомагає їй абстрагуватися від негативу.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам важливо дотримуватися життєвого балансу та гармонії. Вони завзяті трудоголіки, тому якщо на одній чаші щось не клеїться, то інша одразу починає переважувати. Тобто вони намагаються якомога більше працювати, щоб не думати про проблеми в стосунках.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Скорпіони не вміють приховувати своїх емоцій. Вони одразу дадуть своєму партнерові зрозуміти, що з їхніми відносинами не все в порядку.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Якщо Стрілець незадоволений стосунками, то його позитивний настрій замінять безпричинні спалахи гніву та агресії. Про нещасливі стосунки будуть свідчити саркастичні жарти та уїдливі коментарі.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Цей знак Зодіаку завжди намагається тримати під контролем усі сфери свого життя. Якщо він нещасливий, то почне докладати зусилля, щоб виправити ситуацію, навіть якщо стосунки не врятувати.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Водолії мислять грандіозно. Вони готові переїхати в іншу країну заради перспективної роботи. Якщо вони не відмовляються від додаткового заробітку, то це привід задуматися. Адже лише нещасний у стосунках Водолій буде намагатися взяти на себе занадто багато.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби прагнуть якомога більше дослідити навколишній світ. Їм цікаво дізнаватися щось нове і подорожувати. Вони можуть казати, що люблять вас, але якщо вас немає поруч у їхній уяві, тоді Риби будуть відчувати себе нещасними.

А як ви поводитеся, якщо відчуваєте себе нещасливими в стосунках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector