Ось що вам треба знати, якщо вам 50

Зараз старість настає в 75-80 років, що на 25 років пізніше, ніж в наших батьків. Це може стати невеличкою причиною для радості тим, кому зараз виповнилося 20-55 років.

Якщо раніше життя людини ділили на період молодості, зрілості та старості, то зараз після 50-ти розпочинається особливий етап усвідомленого життя, якого колись не існувало.

Що нам відомо про зрілість?

1. Він розпочинається після 50-ти років і триває до 75-ти. Загалом цей період займає близько 30-ти років.

2. Ви здивуєтеся, але фізичні та інтелектуальні можливості не поступаються тим, які були за часів молодості. Декому навіть вдається покращити усі показники.

3. Теоретично зрілість є найкращим періодом життя, коли воєдино сплітається здоров’я, досвід та можливості. Сучасна статистика показує, що у віці 65 років люди відчувають себе найбільш щасливими. 

4. Через те, що колись старість розпочиналася раніше, зараз люди вперше проживають цей період зрілості.

5. Буквально через декілька десятиліть люди 50-75 років будуть становити найбільшу вікову категорію людства. 

Ми звикли плисти за течією і жити так, як було заведено нашими предками. Традиції та норми передаються з покоління в покоління. Це можливо як мінімум тому, що ми вчимося з підручників, написаних представниками інших епох, а ще дивимося їхні фільми, слухаємо їхню музику і надихаємося їхньою творчістю.

Проте неможливо закривати очі на те, що колись люди нічого не знали про життя після 50-ти. Тобто продуманої програми на цей відрізок часу ми не отримали. І як бути, якщо зараз до старості потрібно чекати ще років 30? 

Насправді потрібно радіти тому, що людство змогло отримати стільки додаткового часу і продовжило період активного життя. Тепер важливо навчитися правильно його використовувати. Адже колишні уявлення про період старості можуть позбавити вас справді найкращих і найщасливіших моментів.

Після 50-ти все тільки розпочинається. На цьому етапі ви маєте багато ресурсів, які забезпечать багато нового досвіду й вражень. 

Досить гаяти час, адже згодом ви лише пошкодуєте про те, що так і не наважилися на ті чи інші речі через стереотипи про старість. Період зрілості – це унікальна можливість зайнятися своїм хобі, отримати нові знання та вміння. Адже зараз у вас не буде тих обмежень, які зупиняли і перешкоджали в молодості. 

А на вашу думку, у якому віці розпочинається старість?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector