Ось що жінка, яка розлучилася після 7 років шлюбу, радить всім дружинам

В мережі з’явився пост, який розмістила одна розлучена жінка. Цей свої думки вона присвятила всім дружинам.

ЇЇ поради дійсно допомагають зберегти стосунки, якщо підійти до них в міру з серйозністю і гумором.

Нехай ця мудра жінка говорить.

Я розлучилася 7 років тому. Увесь цей час я думала над природою стосунків жінки та чоловіка, і зрозуміла декілька ключових моментів. Лише, коли я втратила свою сім’ю, зрозуміла, що на жінках лежить не менша відповідальність за збереження стосунків, ніж на чоловіках.

Я писала ці поради для дружин, але, можливо, деякі з них будуть корисні й чоловікам.

1. Звертайте увагу на його кращих якостях.  Визначте для себе, за що ви полюбили свого чоловіка і сконцентруйтесь на цих якостях.

2. Не відмовляйте в занятті коханням. Навіть якщо не хочете через образи. Не доводьте стосунки до тотальної байдужості. Будьте відкритими зі своїми чоловіками.

3. Слухайте поради літніх жінок, які прожили щасливе сімейне життя. Ваші подруги-ровесниці, звісно, готові вас підтримати. Але попросіть поради у тих, хто вже пройшов цей шлях успішно.

4. Дайте йому трохи відійти від справ. Коли потрібно розв’язати проблему, чоловіки схильні робити це мовчки. Він не ігнорує вас, він зосереджується і тому замикається.

5. Не змінюйте чоловіка, який давно дивним себе сформував. Не ламайте свого чоловіка. Насваритесь, але не зламаєте.

6. Хваліть свого чоловіка. Чоловікам потрібні компліменти не менш, ніж нам.

7. Пам’ятайте свою велику і невипадкову місію в його житті. Не забувайте про те, що стали дамою його серця, його обраницею. Це виділяє вас від будь-кого.

8. Смійтеся над його жартами. Навіть коли немає настрою, або вони не смішні. Він закохується у вас, коли ви смієтесь над його жартами.

9. Не грайтеся в театр одного актора. Не влаштовуйте драму, ви не акторка. Ви несете повну відповідальність за сказане або зроблене. Поважайте його спокій, і гармонію вашої сім’ї більше, ніж своє бажання влаштувати комедію.

10. Та вже зваріть йому цей борщ. Так, ви не зобов’язані. Так, він може сам. Але ж ви хочете, щоб він вас любив. Це прояв жіночої турботи, який приваблює чоловіків.

11. Не дайте паніці та тривозі зробити з себе істеричку. Будьте його тилом. У важкі часи, коли він приходитиме з чергового бою, будьте його спокоєм та ніжністю.

12. Не заповнюйте весь його простір собою, після роботи. Дайте йому відпочити та охолонути.

13. Любіть його так, як він цього хоче, а не так, як цього хочете ви. У любові є різні мови. Вивчіть ту, яку розуміє ваш чоловік.

14. Залишайтесь красивою. Чим більш ви жіночна, тим більш він мужній.

15. Дайте йому свою увагу. Не розпилюйте увагу на клопоти, розваги чи дрібниці, коли ваш чоловік потребує вас повністю.

16. Ніколи не згадуйте про інших чоловіків при ньому. Не порівнюйте його з іншими чоловіками, навіть, якщо хочете виставити свого чоловіка в кращому світлі. Просто не розповідайте йому про інших.

17. Збуджуйте його. Покажіть йому, що ваш запал і інтерес до нього не потухає.

18. Не розраховуйте на поради людей з Інтернету. Люди, які вас не знають, можуть дати вам зовсім не той рецепт щастя.

19. Дайте йому час. Вступивши в шлюб, кожен з подружжя міряє на себе свою нову роль і дещо змінюється під її впливом. Будьте готові до цього. І почекайте, поки ви не звикнетесь в ній.

20. Будьте відкритими. Не закривайтесь від свого чоловіка. Він чудово зрозуміє, що ви щось приховуєте і це породить сварки. Діліться своїми почуттями та емоціями й вчіться просити пробачення, якщо це щиро.

21. Дозвольте йому любити вас так, як він вмієте. Якщо ви намалювали собі ідеального чоловіка, який вас ідеально любить, а ваш коханий не влазить в ці рамки, то припиніть його мучити. Ви або отримаєте реальну любов, або ілюзійну.

22. Будьте щирими одне з одним. Так ви станете одним цілим.

23. Ніколи не критикуйте свого чоловіка при людях! Це неприємно будь-якому чоловікові. Він мусить знати, що ви його опора, а така поведінка виглядатиме, як зрада.

24. Захоплюйтесь одними справи, ставте схожі цілі та мрійте разом. Розвивайтеся разом. У вас мусить бути щось спільне, щоб мати про що поговорити. Це зблизить вас.

25. Поважайте його. Ми часто малюємо в голові карикатуру чоловіка, яку простіше критикувати. Ми зациклюємося на його недоліках і перестаємо його поважати. Але подивіться на нього, він же хороший насправді.

26. Нехай питання фінансів ніколи не стає між вами. Гроші не мають ніякого значення, коли справа йде про ваше кохання.

27. Не забувайте, що ваш чоловік відіграв важливу роль з тому, якою ви зараз є. Якщо ви любите ту жінку, якою стали, то подякуйте своєму чоловікові. Адже він також відіграв неабияку роль в вашому формуванні.

28. Прощайте. Не дозволяйте тому, що трапилося, тримати вас або вашого чоловіка в заручниках провини. Ваш чоловік не зможе бути з вами відкритим, поки ви дивитесь на нього з докором. Не робіть з себе суддю.

29. Зверніть увагу на силу дотиків. Іноді вони можуть сказати те, що складно висловити словами. Інколи краще промовчати та використати тіло. Воно все пояснить краще.

30. Нехай любов буде пріоритетом у ваших стосунках. Кохання – це великі старання, а не спонтанність. Завжди вибирайте любов!

А які б ви дали поради людям у важких сімейних обставинах?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector