Ось це атмосфера! Новорічні фотографії з нашого дитинства

Час йде і все змінюється. Згадайте лише як ви святкували Новий рік в дитинстві! Зараз у нас зовсім інші традиції. А колись діти раділи таким простим, але бажаним подарункам і насолоджувалися запахом хвої та мандарин. 

Ми підготували для вас підбірку фотографій, яка змусить поринути у спогади.

Раніше в кожному домі була жива ялинка. Вона стояла у відрі з вологим піском. Зверху його прикрашали ватою, яка нагадувала сніг. Поруч стояли фігурки Снігурочки та Діда Мороза. 

Іграшки та прикраси для ялинки робили зі скла. На гілках красувалися різнокольорові шишки, бурульки, грибочки та інші фігурки. 

Верхня точка ялинки не мала зірки. Там розміщували гострий пік з круглим низом. 

Вікна прикрашали витинанками та саморобними гірляндами. Кімнати також декорували кольоровим дощиком. У новорічну ніч стріляли хлопавки і запалювали бенгальські вогні. 

Щодо новорічного столу, то традиційними були салати “Олів’є” та “Мімоза”, на гаряче – запечена курка, а на закуску – бутерброди зі шпротами. Не обходилося без соління, заливної риби, м’ясної та сирної нарізки і холодцю. 

А ви пам’ятаєте, як перед телевізором розкладали такий стіл?

Тим часом у садочках і школах проводилися різноманітні святкові концерти. Мати з бабусею своїми руками шили костюми сніжинок, зайчиків, ведмедиків чи лисичок. Новорічного вигляду їм давав сніжок та дощик. 

Дід Мороз вручав кожному пакет з солодощами та мандаринами. За це діти повинні були розказати віршик або заспівати пісеньку. 

Зустрічати Новий рік потрібно в родинному колі і з вірою в чудеса. 

Чи викликають у вас ці фото почуття ностальгії?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector