Ось як кожен знак Зодіаку руйнує власне життя

Ми вважаємо себе господарями власного життя, але чомусь не завжди здатні навести в ньому порядок.

Ось як руйнують своє життя різні знаки зодіаку:

Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви часто впадаєте в негатив й тягнете за собою рідних та друзів. Тому близькі іноді віддаляються від вас, не хотячи занурюватися в ваш депресивний настрій. Ваші стосунки з людьми часто рушаться через те, що ви любите перебувати в негативному світлі.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Ви руйнуєте своє життя тим, що  все ідеалізуєте. Ваші очікування жити в досконалому світі розбиваються об жорстоку реальність. Ви не можете терпіти, коли не здатні контролювати людей і події. А це буває частенько. Непередбачувані ситуації – це ваш найбільший страх.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви часто завдаєте людям біль, але не тому, що це робить вас щасливими. А через те, що ви живете, наче наосліп. Ви одружуєтесь, не знаючи до кінця чи готові до шлюбу, будуєте кар’єру, яка вам не надто подобається, для стабільності. І живете, боячись змін. Але ваша волелюбна сторона не може цього довго терпіти. 

Рак (22 червня – 22 липня)

Ви страждаєте, бо любите. Ви любите людей більше, ніж себе. І думаєте про інших частіше, ніж про себе. Через це страждає ваш комфорт. А коли людина все ж не відповідає взаємністю, ви розумієте якої насправді кривди завдали самі собі, коли так бездумно віддали себе в жертву.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ви руйнуєте своє життя, тоді коли приховуєте свої почуття. А робите це ви часто і вправно. Маска байдужості на вашому лиці знаходиться, майже, постійною. Адже ви вважаєте, що виражати почуття – це прояв слабкості. Саме через цю вашу штучну беземоційність, ви можете залишитись на самоті.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ваш найбільший ворог – це ви самі. Ви руйнуєте життя тим, що є надто вибагливими до себе. Ви схильні себе критикувати й засуджувати. Хоча до інших ви ставитесь добре і готові пробачити людям будь-яку провину, але самі собі ви не спустите жодний проступок.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Ви спочатку терпите все, закриваючи очі на власні потреби, а потім вибухаєте скандалом, коли чаша вашого терпіння переповнюється. Ви страждаєте через те, що не можете відмовити нікому в допомозі. І саме через це люди часто вас використовують. Кульмінація ваших страждань відбувається тоді, коли ви більше не можете терпіти невдячності, і тоді від вашого обурення потерпають всі навколо вас.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ви –  егоїст, і це ваш найбільший тягар. Ви критично ставитеся до себе і до оточення. Ви готові йти по головах, шукаючи ідеал і не збираєтесь розмінюватися на будь-що. Ви найжорстокіший Зодіак, але готові віддати своє тепло тому, хто зможе добитися вашої уваги. Люди, які піклуються про вас, потерпають від вашої байдужості.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вам важко починати щось заново, бо боїтеся ролі новачка. Ви не можете змиритися з тим, що робите щось не найкраще. Це змушує відмовлятися від нових можливий та досвіду. Ви готові довго зосереджуватись на справі, яку добре знаєте, навіть, якщо вона вам не зовсім до вподоби. 

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Ви вважаєте, що життя – це гра, в якій потрібно постійно конкурувати з іншими. Ви інколи вбачаєте суперників навіть в близьких людях при виконанні рутинних завдань. Це псує вам стосунки з тими, кого ви любите. В роботі ви Готові викладатися повністю лише, щоб бути найкращий серед колег. Але в такому темпі ви зовсім забуваєте про життєві радощі та відпочинок.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Ви надто сильно зациклюєтесь на минулому. Особливо на тих, его періодах, де ви вчинили щось, на вашу думку, не так. Ви не можете собі нічого пробачити. Ви тягнете свої провини за собою, а вони не дають вам жити. Через це ви вважаєте себе поганою людиною і, що вам краще бути одному.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви вибираєте собі в компанію не найкращих людей. Ваше оточення тягне вас вниз.Ваше велике серце здатне терпіти будь-які труднощі та пробачати всім, кого ви любите. Але насправді ви страждаєте від того, що своєю добротою притягуєте до себе ненадійних людей.

А чи знаєте ви що може руйнувати ваше життя? І як з цим впоратися?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector