Отриманий спадок віддала доньці на квартиру. Уявіть собі мій подив, коли я дізналася, на що зятьок насправді витрачає ті гроші!

Отримала невеличкий спадок, та вирішила все до копійки віддати донечці! В неї молода сім’я, будуть діти. Їм потрібна власна квартира. Уявіть мій подив, коли я дізналася, на що її чоловік витрачає мої заощадження?

Я овдовіла дуже рано. Донечці всього три рочки було. Складні часи пережили, мою вчительську зарплату роками не виплачували. Доводилося тримати город і після уроків їхати копати грядки.

Я намагалася не падати духом, бо знала, що маю дбати про свою дівчинку. Маринка росла розумною, гарно вчилася і отримала хорошу освіту. Ні копієчки за дитину не платила — вона сама собі раду давала. Як і я, стала вчителькою історії, продовжила династію. Звичайно, така професія не приносить великих грошей, але щастя ж не в тому.

Маринка зустріла чоловіка ще в студентські роки. Він фізик, але вирішив відкрити власний бізнес, аби більше заробляти — тепер продає техніку на ринку. Справи йдуть досить непогано, на життя їм вистачає. Одна біда — ніяк діти не можуть назбирати на власну квартиру. Вже 3 рік по орендованих тиняються. 

Шкода мені їх, тому всі свої заощадження відразу віддала доньці. Ще й наголосила, що мені від них ніякої фінансової допомоги не треба, навіть без подарунків на свята можу обійтися, аби тільки квартиру собі нарешті купили!

А як інакше?! Марина ж вагітна. Яка нормальна бабуся допустить, щоб її внучатко в чужій квартирі росло?!

Нещодавно дізналась, що у Вінниці померла моя тітка Василина і залишила мені частину спадку. Це гроші невеликі, але допоможуть донечці зібрати на житло.

В гості до дітей ходжу рідко, розумію, що зятеві це не до вподоби. Відчуваю себе зайвою, а сваха навідується до молодої сім’ї мало не щодня. Вже як до себе додому приходить. Донька завжди їй готує вечерю.

– Важко свекрусі самій. От і просить нас їй помагати, — виправдовувалася Марина.

Та мені зрозуміти складно, чому свасі так важко. В неї є чоловік, обоє мають пенсію, більш-менш здорові.

Одного разу я випадково почула розмову молодих. Зять говорив на підвищених тонах:

– Мамі сімдесят років! Ми мусимо купити гарний подарунок на ювілей! Таке свято не щодня!

– Але ж ми зараз зовсім не маємо грошей! Доведеться брати із заощаджень, — казала Марина.

Я не втручалася, але згодом розпитала доньку. Виявилося, що на ювілей сваха замовила норкову шубу. Бо ж вона людина поважна, і в такому віці має мати таку коштовну річ. Мені дуже дивно від цієї забаганки стало, це ж величезні гроші!

Тоді Марина розповіла, що через день її чоловік возить батькам продукти, ще й придбав їм усю техніку в дім. А коли вона йому пояснює, що так вони на квартиру не назбирають — він свариться і ображається.

От і стало зрозуміло, чого не вдається їм придбати житло. А скоро ще ж дитина з’явиться. Всі гроші на це йтимуть.

Ювілей свасі влаштували у шикарному ресторані. І хутро все ж подарували. Вона була дуже втішна, а я не втрималась:

– Такі гроші на вітер викинули, а дітям жити ніде!

– Помовчали б ви, свахо! Вашої думки ніхто не питав. А взагалі, діти винні батькам, бо ми їх ростили і годували! – сказала сваха.

Мені було прикро, адже розуміла, що то частково за мої гроші купили дорогущу шубу. Сваритися бажання немає. Але тепер не знаю, чи віддавати молодим успадковані гроші.

Що порадите? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector