П’ять ознак того, що ви віддаєте іншим занадто багато себе

Пам’ятайте, справжня любов починається не з них, а з вас.

Турбота про людей, яких ми любимо, є невід’ємною частиною будь-яких здорових відносин; але якщо ви віддаєте занадто багато себе на межі самопожертвування, то це може закінчитися тільки одним: стражданнями, виснаженням і втратою себе або цілі. Розуміння того, коли бути поруч з людьми, яких ви любите, і віддача себе, показує велику силу характеру. Але цей жест не повинен бути зарезервований виключно для інших людей. Важливо також знати, коли прийшов час подбати про себе. Якщо ви весь час жертвуєте собою заради інших, то ваша природа жертвувати буде схожа на пристрасть до мучеництва і самознищення.

Ось п’ять ознак того, що ви віддаєте занадто багато себе заради інших:

  1. Ви відчуваєте себе повністю виснаженими повсякденними завданнями – це велика проблема. Часто, коли ми віддаємо так багато себе, ми настільки обтяжені всім, що прості щоденні завдання, такі як миття посуду, стають приголомшливими. Тому, що коли ви віддаєте так багато себе іншим, у вас не залишається енергії для перезарядження власного духу.
  2. Навколишні вас люди недієздатні без вашої допомоги – коли ви віддаєтеся людям, яких ви любите, до такої міри, що вони повністю недієздатні без вас, це не приносить користі ні вам, ні їм.
  3. Ви відчуваєте провину і докори сумління, коли робите щось для себе, а не для інших – якщо ви відчуваєте провину за те, що робите щось для себе, це ознака того, що ви занадто багато часу віддавали себе. Насправді, це було так довго, що ви забули, як це. Це може здатися неправильним, але це тільки тому, що це нове відчуття.
  4. Ви занадто сильно піклуєтеся про те, що про вас думають інші люди. Ви настільки боїтеся розчарувати інших людей, що готові пожертвувати своїм щастям заради щастя інших. Правда в тому, що не важливо, що інші люди думають про тебе, якщо ти знаєш, що в своєму серці ти хороша людина.
  5. Люди кажуть вам, що вам потрібно подбати про себе. У більшості з нас в житті є люди, які бачать крізь ілюзію. Вони піклуються про нас, щоб показати, що ми жертвуємо собою. Це справжні друзі, і вони не сказали б цього, якби не хвилювалися про вас.

Ви турботлива людина, і вас легко використовують. Ви хочете допомогти і зробити для них все, що можете. Ви навіть можете бути чутливою людиною і дбати про щось, що неможливо висловити Ви можете навіть пожертвувати всім, щоб зробити інших щасливими. Тут слід мати на увазі кілька важливих фактів. З одного боку, якщо ви дозволяєте комусь чи змушуєте їх бути залежними від вас, ви на насправді зовсім не допомагаєте їм. Ви тільки шкодите. По-друге, якщо ви не подбаєте про себе, врешті-решт, цього не зробить ніхто. Пам’ятайте, справжня любов починається не з них, а з ВАС.

Ви віддаєте занадто багато себе заради інших? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector