Перед тим, як залишити півторарічного сина на 4 дні у свекрухи, я написала інструкцію догляду за ним

Свекруха. Це слово відмінно римується з «нелюбов» і «ніколи знову» …. мало б ще римувати зі словом «капець», але чомусь не римується.

Перед тим, як залишити півторарічного сина на 4 дні у свекрухи, я написала інструкцію по утриманню декоративних немовлят в домашніх умовах аж на 4 аркуша формату А4.

Щоб ви розуміли, там були розділи по годівлі, прогулянці, іграм, одязі, гігієні і, звичайно ж, зі сну. Там було зазначено, як варити кашу, компот, окремим пунктом було прописано, що йому точно не можна їсти, навіть якщо «він просив», «а чому ні?», «від банана ще ніхто не вмирав» і т.д.

Я написала, які слова він знає, що можна просити показати на картинках, яких звірів він вміє зображати.

«Оце хвора на голову» – скажете ви, начебто, так, але ніколи не знаєш, що придумає твоя свекруха. Адже, коли Господь створював її бабусині інстинкти, він змішав «гіпертривожність і пофігізм з нотками божевілля і «звичайно ж привозь, ми будемо раді».

Останнє нас і підкупило.

Ось ми привезли дитину і вручили до нього інструкцію. А далі все, мабуть, було так: інструкцію відкрили і …. закрили:

– А ну, дід, іди сховай цю писанину якнайдалі. Ми своїх чотирьох дітей абияк виростили, хіба ще цього не виростимо абияк?!

Решту часу онук жахався по квартирі як неприкаяний, під крики бабусі «Боже! Він впаде! Не ходи туди! Ай, зараз вдаришся! Ой, небезпечно! Ох, впадеш! Закрийте балконні двері, не пускайте туди! Приберіть це!».

Годували його обідом на сніданок, обід і вечерю, а ще чай зі всім, що їли самі. А їдять вони в режимі нон-стоп.

Але найголовніше, його не вкладали спати. Нехай пожере краще, яке спати, коли стільки їжі?! Їжа сама себе не з’їсть!

Коротше, режим зрушився на 2 години і це з довготривалими вкладаннями з елементами анімаційної шоу-програми. Тепер 3 години на день: я веду дитячі свята. Якщо кому треба – звертайтеся.

А ви часто залишаєте дітей свекрусі?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector