Перелік кращих комедій для перегляду на вихідних

Цього разу основним критерієм нашої підбірки фільмів стала романтика. Досі у пошуках саме того, ідеального вихідного кіно? Тут неодмінно знайдуть щось “своє” як мрійники, так і поціновувачі комедії чи любителі поплакати під драму.

“Дружба і ніякого cекcу?”

Вони, Воллес та Чентрі, вперше познайомились на одній із гучних вечірок. Для обох це було кохання із першого погляду. Чи то із першого танцю, так сказати. І, здавалось би, ось він – щасливий кінець. Але мало не до перших кадрів стрічки потрапляє кавалер юної Чентрі. Із цього моменту і “розгорається” сюжет.

“Кохання з першого погляду”

Цього разу снігова буря не стала на заваді коханню. Непогода стала умовою, завдяки чому кохання і зародилось між двома малознайомими людьми. В одну мить дівчині-головній героїні доводиться опинитись у будинку хлопця, із якого не вийти. Не лякайтесь, справа до жахів не дійде. Романтика у закритому просторі – будьте обережними. Під час перегляду картини варто дихати глибше. А напружені сексуальні моменти сценаристи неабияк вдало “розбавили” кумедними діалогами і сотнею причин, щоб нарешті сказати довгоочікуване: “Як це мило!”.

“Реальна любов”

Новий рік не за горами, а ви ще не повертались до традиційного перегляду святкових фільмів? Саме час поєднати приємне із корисним, так би мовити. Замість того, щоб вкотре переглянути “Один вдома”, зверніть увагу на неабияк атмосферну стрічку “Реальна любов”.

Події фільму розгортаються взимку, власне у період зимових свят. Це класичний зимовий фільм про кохання. Один із тих, що у категорії “Переглянути кожному”. Картина охоплює безліч, як здавалось на перший погляд, не пов’язаних між собою сюжетних складових. У фіналі усе стає на свої місця. І, що традиційно, перемагає любов.

“Кохання за правилами і без”

Фільм розпочинається із кадру трагічного – у людини серцевий напад. Лише у ході подій глядач починає усвідомлювати, що історія то не драматична. Один із центрових персонажів стрічки, Гаррі, переживає серцевий напад у будинку Еріки – мами його молодої партнерки. Звісно ж, чоловік одразу в неї закохується. Втім, у головного героя виникає серйозний конкурент. Це лікар, що прибуває до будинку Еріки на порятунок. Не лякайтесь, жодних спойлерів. Це лише вступ до історії! А далі – більше.

“Цей незручний момент”

Володимир Набоков і уявити подібного не міг, а образ Лоліти у кіно переймає усе новіших, провокативніших форм. Цього разу юною спокусницею стала 18-річна дівчина. Так, обійшлось таки без порушень закону. Але фільм аналізує інше – аспект моралі.

Двоє найкращих друзів раптово вирішують податись у відпочинок. І взяли вони із собою не дружин, як ви могли подумати, а двох ледь повнолітніх доньок. Одна із них закохується у 42-річного чоловіка, що згодом виявляється близьким другом її тата. Чи не сповнять сценаристи історію рисами криміналу чи бойовика? У будь-якому разі, шукачі романтики залишаться задоволені.

А які у вас “запаси” романтичних кінокартин, які хочете переглянути?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector