Перший чоловік покинув мене заради іншої. Я з однієї зарплати платила кредит і мала на руках малу дитину

Одного дня чоловік заявив мені, що йому скучно зі мною, тому він йде до іншої.

Після цього мені довелося не легко. Я самостійно виплачувала кредит і забезпечувала себе з дитиною. Саме в такий скрутний період я зустріла Миколу, свого другого чоловіка. На другому побаченні ми разом зайшли в супермаркет і він запитав:

– Купити тобі щось?

– А купи мені м’яса, – раптом промовила я. Адже для нас з дочкою це був делікатес, який останнім часом з’являвся лише на тарілці малечі.

Колишній чоловік не допомагав нам фінансово і не платив аліменти. Моєї зарплатні ледь вистачало, щоб зводити кінці з кінцями.

– Вибирай все, що тобі заманеться, – відказав Микола. 

Я взяла м’ясо, а той додав:

– Давай ще візьмемо якихось фруктів, овочів та йогуртів для доньки. Можливо, тобі ще щось потрібно? Ти лише скажи, не встидайся.

Того вечора додому я повернулася з двома сумками продуктів, які Микола допоміг мені занести.

Чи варто казати, що він підкорив мене своєю турботою та щедрістю? А ще більше я раділа, що вони з донькою знайшли спільну мову.

Зрілі жінки по-іншому дивляться на стосунки. Для них перестає бути такою важливою романтика та красиві залицяння, адже на перший план виходить турбота та надійне плече чоловіка. Саме такому обранцю хочеться дарувати свою любов та тепло.

Від Миколи я не отримала жодного цінного подарунку за час нашого знайомства. Проте мені цього й не потрібно. Адже почуття безпеки та впевненість у завтрішньому дні є набагато важливішим. Я відчуваю себе бажаною жінкою, про чий комфорт дбають зранку й до ночі. Ось що робить мене щасливою.

А що ви найбільше цінуєте у стосунках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector