Підірвав себе, щоб врятувати побратимів та знищити ворога: ще один український Герой віддав життя за совободу

Військовий Данило Ів. Довбун поділився історією мужності командира з позивним “Чупс”: він пожертвував собою заради порятунку побратимів.

Боєць ділиться, що наші військові якраз вийшли на виконання бойового завдання. До операції поблизу окупованого населеного пункту готувались довго. Багато днів тренувань, прорахунків, не одна група розвідки, декілька разів переблений план – усе це мало б забезпечити успіх. Командиром був “Чупс”, він виконував завдання розвідника-сапера. Операція проходила чудово, аж доки наші військові не почали виходити з населеного пункту. На іншому кінці на них вже чекали російські війська. 

Розпочався запеклий бій, але сили не були рівними: група російських військових значно переважала. “Чупс” віддав наказ відступати. Його побратими не могли не виконати наказу, тому розпочали відступ. А сам командир лишився на позиції, щоб утримати ворога.

Побратими “Чупса” чули все, що відбувається, бо рацію було увімкнено.

“Ми чули на відстані окупантів, які зверталися до “Чупса” і наказували йому кинути зброю. Знову тиша. І останні слова “Чупса”: “Ну привіт, п**ори”. Вибух”, – розповів військовий про свого командира.

Завдяки розвідці дроном вдалось зрозуміти, що саме сталось на полі бою: в радіусі 50 метрів була перевернута земля та близько 15 знищених окупантів розкидані в різні боки. Висновок один: військовий підрвав себе, забравши на той світ і ворога. Група, на жаль, повернувся без “Чупса”, а сам бій практично одразу скінчився після потужного вибуху.

У загиблого Героя залишилися дружина та маленький синочок.

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector