Підтягнути дряблу шкіру рук лише за 20 хвилин можливо – і допоможуть вам 5 простих вправ!

Хто тільки не мріє про досконалу зовнішність… Але з роками досягнути омріяного ідеалу стає усе складніше. Одна справа – дотримуватись нормальної ваги та стежити за зовнішністю. Зовсім інша – усунути сліди старіння тіла. І одним із найбільш очевидних стає дряблість шкіри рук.

На щастя, у цієї неабияк поширеної проблеми існує просте рішення – лише 20 хвилин та 5 простих вправ.

1. Відтискання

Вправа, відома кожному та кожній. Але виконувати її правильно можуть та вміють не всі. Тому, розпочинаємо наш курс тренувань із відтискань з колін.

Виконуємо 5 відтискань поспіль, відпочиваємо лічені секунди – і робимо другий підхід, після третій.

2. Відтискання від стільчика

Використовуємо будь-який стійкий предмет, який вам зручно. Спираємось руками об стілець ззаду, а спереду витягуємо ноги. Згинаючи лікті, робимо відтискання від стільчика. У три підходи по 10 повторів. Після збільшуємо навантаження.

3. Вправа із гантелями

Стаємо та розміщуємо ноги на ширині плечей. Беремо гантелю обома руками та піднімаємо її над головою. Після, зігнувши руки у ліктях, опускаємо її за голову. Важливо: гантелі не повинні торкатись вашої спини. Виконуємо три підходи по п’ять повторів.

4. Підйом гантелей

Стаємо ледь зігнувши коліна. Беремо до рук гантелі та опускаємо їх донизу. Спину ледь згинаємо вперед. Піднімаємо гантелі до грудей та повільно опускаємо донизу. Робимо 3 підходи по 10 повторів.

5. Гантелі назад

Беремо гантелі до рук і згинаємо тулуб вперед. Спина повинна залишатись рівною, а ноги – ледь зігнуті у колінах. Ноги розміщуємо на ширині плечей і згинаємо лікті разом із гантелями. Після повертаємо до початкового положення – руки позаду спини.

А ви часто виконуєте фізичні вправи вдома? Чи надаєте перевагу постійному нагляду фахівця у спортивному залі?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: