Підживлення озимого часнику весною, щоб мати гарний врожай

Часник дуже корисний та смачний продукт, який використовують і для приготування страв, і для лікування різноманітних хвороб. Саме тому, люди часто висаджують його на своєму городі, аби завжди мати свіжий та натуральний домашній урожай.

Висаджують часник ближче до зими, перед сильними морозами.

Підживлення озимого часнику

Зазвичай, часник підживлюють восени – до та після висадження і навесні – після того, як він починає рости.

За 1-2 тижні до висадки, ґрунт необхідно обробити добривом, фосфатами та калійною сіллю. Зверху все накриваємо шаром  перепрілого тваринного перегною і попелом.

Підживлення часнику навесні

  • Перше весняне підживлення слід проводити, коли розстане сніг. Вам необхідно змішати 2 ч. л. сечовини та відро води і підлити цим розчином часник.
  • Через 2 тижні після першого підживлення можна проводити друге. Для цього вам знадобиться розчин нітрофоски: 4 ч. л. на відро води. 
  • Наступне підживлення краще проводити після 15 червня. Змішуємо 4 ч. л. суперфосфату та відро води і підливаємо грядки. Варто дотримуватися цього правила, оскільки воно надзвичайно важливе для отримання хорошого урожаю.

Коли часник почне рости інтенсивніше не забувайте регулярно поливати його гною та води у пропорціях 1: 6. Також, можете використовувати розчин пташиного посліду з водою – 1:15. Але поливати можна лише під корінь, щоб не пошкодити рослину.

Вважайте, прикормлювання має бути в міру! Саме такий підхід дозволить вам отримати хороший та якісний урожай.

Ви вирощуєте часник вдома?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector