Кудлатий герой: як пес врятував сім’ю

Пітбуль врятував всю родину. 

Часто пітбулі помилково визначаються як жахлива порода собак, проте вони є одними з найбільш дбайливих і материнських собак. Найкращий друг людини має довгу історію порятунку життя в тяжких ситуаціях, і пітбулі нічим не відрізняються.

Це була просто ще одна ніч в будинку Чайчанхді. Всі пішли спати, як завжди, батьки в своїй кімнаті і їхній малюк в інший. Те, що трапилося, було нещасним випадком і героїчним вчинком, який назавжди залишиться в їх пам’яті. Цей трагічний поворот подій вплинув не тільки на квартиру, але і на її жителів.

Коли квартира Нани Чайчанхді в Стоктоні, Каліфорнія, була на межі згоряння від вогню, їх 8-місячний пітбуль перетворився в героя. Саша, пітбуль, була на вулиці, але почала гавкати на двері Нани, що було абсолютно не в її стилі. Вона дуже швидко відчула вогонь в сусідній квартирі і почала гавкати, намагаючись всіх попередити.

Нана ніколи не бачила, щоб її улюблена собака гавкала так голосно. Вона знала, що щось не так. Коли Нана вийшла зі своєї кімнати, вона зрозуміла, що щось горить. Нана інстинктивно пішла забирати свого малюка з іншої кімнати, як і будь-яка інша мати. Коли навколо неї горіла квартира, Нані довелося пройти в кімнату, де перебувала її 7-місячна дівчинка.

На її подив, вона знайшла там Сашу. У цій хаотичній ситуації героїчна собака прибігла за дитиною раніше матері. Саші якимось чином вдалося забратися на ліжко сплячої дитини і схопити її за талію. Вона була сповнена рішучості витягти її з ліжка і з квартири, яка могла впасти в будь-який час. Вона вперто продовжувала тягнути дитину за підгузок, коли Нана побачила їх.

Нана швидко схопила свою дитину і пітбуля, і вибігла зі зруйнованої вогнем квартири.

Ця героїчна собака стала рятівницею не тільки для своєї господині, але і для її маленької дочки. Їй вдалося витягнути дитину з кімнати, а Нана забрала їх обох після цього. Собака жодного разу не засумнівалася, проходячи через вогонь, щоб врятувати життя.

Завдяки люблячому і сміливому вихованцеві сім’я пережила важкі випробування. Вогонь залишив їх квартиру непридатною для проживання. Двоюрідний брат Нани, який жив в тій же будівлі, також постраждав від пожежі. Разом вони тепер живуть з тіткою, яка живе в тому ж будівельному комплексі, що і вони. Доброзичлива жінка прийняла їх всіх і вдячна пітбулю за те, що врятувала і її внучку.

Пожежна служба Стоктона займається розслідуванням пожежі. Їм ще належить визначити причину нічної пожежі, яка зруйнувала багато житлових будинків. Вся місцевість в захваті від пітбуля, в той час як до цього конкретного інциденту більшість з них майже не довіряли собаці. Здається, вони краще розуміють породу і дуже кумедно відносяться до неї. Всі вони вихваляли Сашу-рятівницю.

Нана швидко зізналася: «Якби не вона, я залишилася б в ліжку, і все могло б скластися гірше». Вона каже про свою вдячність і планує віддячити своїй улюбленій собаці.

Вам відомі випадки, коли тварини рятували життя людей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector