Покажу на прикладах, як жінки неправильно носять одяг, а потім скаржаться на те, що їхнє вбрання їх повнить

Жінки з формами дуже часто скаржаться на те, що весь одяг робить їх схожими на колони театру або вуличні стовпи. 

Проблема ж насправді зовсім не в їхній фігурі, а в тому, що вони просто не вміють носити одяг правильно і за допомогою різноманітних акцентів підкреслювати усі переваги і приховувати недоліки своєї комплектації. 

Сучасна мода дозволяє  виглядати стильно і неповторно жінкам різного віку, різної ваги та різних об’ємів. 

На конкретних прикладах можна побачити, як сильно змінилися образи жінок після додавання одного-двох акцентів. 

Варто було заправити один край сорочки в штани та взути туфлі на підборах – як нудний образ перетворився на ідеальний варіант вбрання для робочих буднів. До речі, маленька прикраса на шиї має неоціненний вклад у цей лук. Акцент обережно зміщується з талії на зону декольте. 

Тоненька футболка натягнута поверх більш щільної спідниці дуже додає об’єму. Найбільше уваги привертає до себе область живота. Врятувати образ може лише ідея його багатошаровості. Проста біла сорочка приховає пухлі складочки на тілі, які дуже виділяються через білизну і трикотажну блузку.

Білі кросівки замість чорних і похмурих туфель роблять вигляд жінки більш сучасним і молодіжним. 

Це перевтілення ще раз нагадує, що аксесуари – не останні помічники у створенні неповторного і вишуканого образу. На фото зліва жінка виглядає, м’яко кажучи, не дуже добре. Варто було прикрасити плаття невеликим ремінцем і взути модні та епатажні чоботи-козаки, як лук змінився просто кардинально. 

Іще один доказ того, що ремінець може врятувати навіть те плаття, яке візуально нагадує мішок. Ну і не варто забувати того, що підбори завжди роблять образ більш вишуканим та жіночним. 

Хто сказав, що жінкам із формами не личить одяг у смужку? Зовсім навпаки – просто треба трошки попрацювати над образом, аби він виглядав неповторно. Для створення такого легкого та цікавого образу нам треба було лише заправити футболку в чорні штани з високою талією, а також  підібрати красиві солом’яні аксесуари. Капелюшок  – справжня родзинка цього перевтілення. 

Дуже часто жінки з формами хочуть приховати свої об’єми за мішкуватим одягом, але, чесно кажучи, роблять тільки гірше. В цьому можна переконатися, поглянувши на фото зліва. Вартувало лише заправити футболку в спідницю розміщену на талії – як образ заграв новими барвами.

Щасливим власницям великого бюсту не варто застібати усі ґудзики на сорочці. Це створює не дуже привабливий ефект “вкороченої шиї”. Якщо вдягти під сорочку якусь натуральну базову футболку, то можна буде одразу помітити, як акцент з масивного корпусу переміщується на зону підкресленої талії і декольте. 

Ось такі прості та елементарні поради можуть врятувати Ваші щоденні образи і зробити Вас більш жіночними та стильними. 

Чи були ці поради корисними  для Вас?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector