Послання чоловіку, який емоційно принизив мене

Я хочу, щоб ви уявили цю конкретну ситуацію: жінка погано спала вночі; вона відчайдушно намагається втримати сльози, бо не хоче бути тією слабкою дівчинкою, яка плаче, щоб заснути. Вона так відчайдушно намагається придумати щось ще; відволіктися від болю, який вона відчуває в той момент. Але коли її розум відмовляється просто думати про що-небудь, вона намагається прийняти ці неприємні думки. Вона намагається раціоналізувати все, через що вона тільки що пройшла. Вона намагається розібратися у своїй ситуації. Вона намагається домогтися усамітнення. 

Тепер я хочу, щоб ви уявили обличчя цієї жінки. Тому що це саме те, що я робила не так давно. Це була я. Я лежала на ліжку – і це була не одна ніч. Це була серія безсонних ночей, які я провела без сну, думаючи про всі наші потреби. Я була жінкою, яка відчувала себе емоційно засмученою і пригніченою. Я була жінкою, яка була емоційно зломлена. Мені довелося пережити стільки місяців, коли ти змушував мене відчувати себе нікчемною і недооціненою.

Мені довелося стільки місяців терпіти твоє ставлення до мене.. Мені довелося терпіти стільки місяців, коли ти не дарував мені любов, безпеку, прихильність, турботу і послідовність, які мені були так потрібні. Мені довелося терпіти, що ти приймаєш мене як належне, навіть коли я була готова віддати тобі все, що у мене було.

Але, попри все це, я просто хочу повідомити тобі, що в моєму серці немає ненависті. Замість цього я несу подяку. У цей момент я більше не злюся. Я більше не засмучена. Я більше не божевільна і не сумна. Я хочу, щоб ти знав, що в цей момент я вільна від емоційної прихильності. На даний момент, у мене є тільки одна річ для тебе: подяка. Я хочу подякувати тобі, не за все, що ти зробив зі мною, а за всі уроки, які я змушена була усвідомити, коли була з тобою.

Після того, як мені довелося терпіти так багато місяців, коли ти просто маніпулював і ображав мене, я зрозуміла, що це не моя вина. Я дізналася, що проблема була не зі мною; скоріше це була твоя проблема. Ти був отруйним в наших відносинах. Ти був проблемним. Ти був тим, у кого було так багато проблем і демонів, з якими потрібно було розібратися. Я перебуваю в тій точці мого життя, коли я повільно повертаюся до світла після такого тривалого перебування в темниці, в яку ти затягнув мене. Тепер я вільна від кайданів і ланцюгів, якими ти мене зв’язав. Тепер я кожен день постійно нагадую собі про те, як далеко я від жінки, якою я була з тобою; і що я завжди заслуговую кращого в житті.

Тепер я знаю, що я прекрасна; що я заслуговую кращих речей, які може запропонувати життя. І це все через тебе. Саме через тебе я ЗАВЖДИ знаю, що потрібно вимагати від життя більшого; що мені завжди потрібно боротися за те, що я хочу; що я ніколи не повинна погоджуватися на щось менше, ніж заслуговую. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто ніколи не збирається мені брехати; того, хто не збирається маніпулювати мною обманом і нечесністю. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто завжди буде висловлювати вдячність і подяку за все, що я роблю в стосунках.

Тепер я знаю, що заслуговую бути з кимось, хто не збирається розбивати мені серце щодня; хтось, хто збирається зробити все можливе, щоб подбати про мене. Тепер я знаю, що заслуговую бути з кимось, хто завжди буде приділяти пріоритетну увагу моєму почуттю щастя і благополуччя. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто ніколи не скористається моїми слабкостями. Я знаю, що заслуговую когось, хто збирається виявити краще в мені; той, хто робить мене сильнішою.

Як ви вважаєте, ця жінка правильно вчинила, написавши таке зізнання чоловіку? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector