Послання чоловіку, який емоційно принизив мене

Я хочу, щоб ви уявили цю конкретну ситуацію: жінка погано спала вночі; вона відчайдушно намагається втримати сльози, бо не хоче бути тією слабкою дівчинкою, яка плаче, щоб заснути. Вона так відчайдушно намагається придумати щось ще; відволіктися від болю, який вона відчуває в той момент. Але коли її розум відмовляється просто думати про що-небудь, вона намагається прийняти ці неприємні думки. Вона намагається раціоналізувати все, через що вона тільки що пройшла. Вона намагається розібратися у своїй ситуації. Вона намагається домогтися усамітнення. 

Тепер я хочу, щоб ви уявили обличчя цієї жінки. Тому що це саме те, що я робила не так давно. Це була я. Я лежала на ліжку — і це була не одна ніч. Це була серія безсонних ночей, які я провела без сну, думаючи про всі наші потреби. Я була жінкою, яка відчувала себе емоційно засмученою і пригніченою. Я була жінкою, яка була емоційно зломлена. Мені довелося пережити стільки місяців, коли ти змушував мене відчувати себе нікчемною і недооціненою.

Мені довелося стільки місяців терпіти твоє ставлення до мене.. Мені довелося терпіти стільки місяців, коли ти не дарував мені любов, безпеку, прихильність, турботу і послідовність, які мені були так потрібні. Мені довелося терпіти, що ти приймаєш мене як належне, навіть коли я була готова віддати тобі все, що у мене було.

Але, попри все це, я просто хочу повідомити тобі, що в моєму серці немає ненависті. Замість цього я несу подяку. У цей момент я більше не злюся. Я більше не засмучена. Я більше не божевільна і не сумна. Я хочу, щоб ти знав, що в цей момент я вільна від емоційної прихильності. На даний момент, у мене є тільки одна річ для тебе: подяка. Я хочу подякувати тобі, не за все, що ти зробив зі мною, а за всі уроки, які я змушена була усвідомити, коли була з тобою.

Після того, як мені довелося терпіти так багато місяців, коли ти просто маніпулював і ображав мене, я зрозуміла, що це не моя вина. Я дізналася, що проблема була не зі мною; скоріше це була твоя проблема. Ти був отруйним в наших відносинах. Ти був проблемним. Ти був тим, у кого було так багато проблем і демонів, з якими потрібно було розібратися. Я перебуваю в тій точці мого життя, коли я повільно повертаюся до світла після такого тривалого перебування в темниці, в яку ти затягнув мене. Тепер я вільна від кайданів і ланцюгів, якими ти мене зв’язав. Тепер я кожен день постійно нагадую собі про те, як далеко я від жінки, якою я була з тобою; і що я завжди заслуговую кращого в житті.

Тепер я знаю, що я прекрасна; що я заслуговую кращих речей, які може запропонувати життя. І це все через тебе. Саме через тебе я ЗАВЖДИ знаю, що потрібно вимагати від життя більшого; що мені завжди потрібно боротися за те, що я хочу; що я ніколи не повинна погоджуватися на щось менше, ніж заслуговую. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто ніколи не збирається мені брехати; того, хто не збирається маніпулювати мною обманом і нечесністю. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто завжди буде висловлювати вдячність і подяку за все, що я роблю в стосунках.

Тепер я знаю, що заслуговую бути з кимось, хто не збирається розбивати мені серце щодня; хтось, хто збирається зробити все можливе, щоб подбати про мене. Тепер я знаю, що заслуговую бути з кимось, хто завжди буде приділяти пріоритетну увагу моєму почуттю щастя і благополуччя. Тепер я знаю, що заслуговую того, хто ніколи не скористається моїми слабкостями. Я знаю, що заслуговую когось, хто збирається виявити краще в мені; той, хто робить мене сильнішою.

Як ви вважаєте, ця жінка правильно вчинила, написавши таке зізнання чоловіку? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: