Позбуватися «токсичних» людей і фільтрувати оточення, не менш важливо, ніж позбуватися непотрібних речей

З віком наш світогляд змінюється. У нас з’являються нові погляди, переконання та захоплення. Не дивно, що приходить час і для зміни оточення. Адже люди навколо також впливають на наше життя. Інколи в позитивному ключі, але часто і в негативному.

Раніше у нас було багато спільного зі шкільними друзями чи колегами по роботі. Ми могли весело проводити час і завжди мали про що поговорити. Та згодом ці стосунки перестали дарувати позитив і буквально стали тягарем. Можливо, прийшов час їх закінчити?

Проаналізуй своє оточення і виріши, чи потрібно тобі підтримувати зв’язки з деякими персонами, які є:

Критики. Вони завжди знайдуть до чого придертися. У кожному твоєму досягненні знайдуться недоліки, про які вони нізащо не промовчать.

Пліткарі. Їм подобається обговорювати інших. Чужі невдачі приносять їм щастя і є приводом для радості. Але чи варто витрачати свій час на пусті балачки та обмивання кісток?

Жертви. Їхнє життя – суцільна катастрофа. Навколо них постійні проблеми, які ніколи не закінчуються. Однак їм комфортно перебувати в такому становищі і кожного дня отримувати чергову дозу жалю. Вони не готові взяти відповідальність за своє існування, адже набагато простіше страждати і жалітися.

Песимісти. Це люди, які у всьому бачать негатив. На їхню думку, кругом брехуни, зрадники та злодії. Догодити їм неможливо, адже для них все завжди погано.

Егоїсти. Вони живуть лише заради себе і задоволення своїх потреб. Оточуючі люди їх не цікавлять.

Судді. Жоден вчинок і жодна подія не обійдеться без висловлення їхньої думки з цього приводу. Вони вважають правими лише себе і люблять повторювати “а я казав”.

Маніпулятори. Вони роблять все для того, щоб оточуючі танцювали під їхню дудку. Їм подобається шантажувати, обманювати та ставити ультиматуми.

Енергетичні вампіри. Серед них заздрісні люди, істеричні, брехливі та інші токсичні особи, які пригнічують.

Бережи свою психіку, самопочуття та позитивну енергію. Для цього перестань спілкуватися з людьми, які демотивують і навіюють негатив. 

Чи слідкуєте ви за своїм колом оточення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector