Правда від одного чоловіка: «Дружині я не допомагаю і не збираюся це робити»

Можливо вас шокували ці слова, але не поспішайте з висновками. Зараз про все розкажу докладніше.

Якось до мене в гості прийшов колега. Ми пили чай з пирогом і говорили про плани на наступний квартал. Після закінчення трапези, я витер крихти і почав збирати посуд у раковину.  

Колега був в шоці. Він одразу почав мені розказувати, як закінчилися його спроби займатися хатніми справами:

– Якось я вирішив помити підлогу. Моя дружина навіть не похвалила мене, не сказала “дякую”. Оце так вдячність! Не помітила, наче я нічого й не робив. З того часу не беру у руки ні швабру, ні ганчірку. Не бачу сенсу, якщо це нікому не потрібно. 

Коментар мого колеги мене здивував. Закінчивши прибирання, я почав пояснювати йому, що я зовсім не допомагаю дружині, оскільки прибирання зі столу за мною і моїми гостями не входить в її обов’язки. Ми живемо разом і це наше спільне житло. Підтримувати порядок в домі – це наш спільний обов’язок, тому прибирання не можна назвати допомогою.

Я ніколи не допомагаю дружині по господарству, адже тут знаходяться і мої речі також. У своєму будинку потрібно підтримувати порядок, щоб можна було запросити гостей, коли хочеться. Це стосується і кухні.

Я звичайна людина, якій, для повноцінного існування, необхідно харчуватися. Я повинен вміти приготувати сніданок, обід або вечерю. Приготування їжі не повинно бути обов’язком одного члена сім’ї.

Ще я не допомагаю мити посуд. Я поїв і помив після себе тарілку. Я не люблю, коли на кухні залишається брудний посуд і від нього виходить неприємний запах. З моєї голови точно не впаде корона, якщо я приділю прибиранню якихось 5-10 хвилин.

І з дітьми я теж не допомагаю дружині. Мене не треба просити, щоб я забрав їх з садка або школи, або допоміг їм з уроками, коли вона зайнята. Я беру участь у вихованні дітей, тому що я теж їхній батько і ділю відповідальність за їхнє виховання навпіл з дружиною.

І прати я не допомагаю дружині. Я прекрасно розумію, що носити брудні речі непристойно, тому я повинен стежити за їх чистотою.

Статус помічника мені не підходить, оскільки я господар в своєму будинку. Далі я уточнив у колеги, а чи говорить він дякую своїй дружині за чистий будинок, смачну вечерю або попрасовані речі? Щиро, від усього серця? Колега у відповідь промовчав. Я впевнений, що багато чоловіків, які прочитають мою статтю, почнуть розповідати, що обов’язок дружини – це ведення господарства, а чоловік – годувальник.

А тепер дайте відповідь мені, а скільки Ви заробляєте? Чи достатньо Вашої зарплати, щоб дружина Вас обслуговувала у всьому? А може, Ви належите до найкрасивіших і найсексуальніших чоловіків на землі, від погляду яких жінки втрачають голову? Я думаю, всі ми звичайні люди, які зобов’язані стежити за собою і не перекладати всі домашні справи на жінок.

Напевно, в твоєму дитинстві, мама була домогосподаркою, а тато забезпечував всю сім’ю. Тому ти все життя бачив, як мама одна займається господарством. А коли ти раптом вирішив помити після себе посуд, то тебе відразу винагороджували за це, наприклад, походом в кіно.

Але ти вже виріс і давно живеш в новому суспільстві. Сучасні жінки не потребують здобувача, вони і самі здатні себе забезпечити. Їм потрібен партнер для життя, який завжди буде поруч і буде разом з ними займатися благоустроєм сімейного побуту.

А ще Ви повинні стати справжнім прикладом для своїх дітей. Я впевнений, що Ви не хочете, щоб Ваші дочки після заміжжя нічого не бачили, крім прибирання, прання і готування. І якщо хочете, щоб у Ваших дітей було щасливе майбутнє, а дружини були як і раніше в Вас закохані, змініть своє ставлення до сім’ї. Повірте, Ви будете раді змінам, які прийдуть в Ваше життя.

А як розподілені обов’язки у вашому домі? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector