Правильна людина прийде в твоє життя в правильний момент

Коли приходить справжнє кохання?…

Твоя людина постукає у твоє серце, коли ти вирішиш поставити на нього замок, вона відчинить його своїми ключами, а коли ти почнеш підпирати двері важкою шафою, вона просто відштовхне її однією рукою.

Твоя людина постукає у твоє серце, коли ти зрозумієш, що тобі добре й самій, коли навчишся розмовляти з собою і прислухатися до себе. Тільки коли ти полюбиш себе і звільнишся від минулого твоя правильна людина буде готова прийти до тебе.

Твоя людина прийде до тебе, коли ти будеш сама готова ді цієї зустрічі. Коли ти будеш впевненою в собі настільки. щоб не зіпсувати нічого своїми комплексами та тарганами у голові. Тоді, коли ти навчишся жити у гармонії.

Твоя людина вже навчилася любити себе і виплуталася з сітки минулого, тому вона прийде до тебе, коли ти зможеш навчитися цього.

Коли ти досягнеш гармонії, то відчуєш себе сильною. Тоді правильна людина прийде до тебе і подарує тобі кохання, щоб ти відчула себе всесильною.

Вона принесе тобі у твій спокій купу енергії та бажання звершувати чудеса, перевертати гори. І тоді ти зрозумієш, що це твоя людина.

Тільки тоді, коли ти наведеш порядок у своєму житті, правильна людина зможе туди увійти.

Саме тому тобі потрібно викинути сміття, яке принесли у твоє життя зайві люди, вимити підлогу від їхніх слідів і витерти пилюку, яка зібралася після твоєї самотності. Звільни місце у своєму серці для свого щастя.

Будь собою, будь щирою, відпусти увесь цей фальш, який не збувся і не живи ілюзіями. Скажи собі: “Я прекрасна”, о ти й справді прекрасна та у твоєму житті з’явиться щось таке ж прекрасне і щире.

Коли ти станеш настільки вільною, що й не захочеш посягати на волю інших людей, твоя людина прийде до тебе.

Коли ти нарешті станеш настільки сильною, що перестанеш примушувати все відбуватися за своїм сценарієм, а приймеш долю і скажеш: “Ну що ж, життя, давай я все витерплю, це буде навіть цікаво”, саме тоді ти станеш готовою до справжнього кохання.

Ти обманюєш себе, коли думаєш, що можеш все контролювати. Це виглядає смішно і віднімає в тебе час та сили. Просто відпусти свій контроль, нехай все станеться, як повинно.

Правильна людина прийде у твоє життя, коли ти станеш вільною ві думки інших людей, від їх оцінок. Тоді, коли ти, перш за все, піклуватимешся про себе і свій затишок.

Є правильний момент для правильної людини – це тоді, коли ти будеш готовою до зустрічі з нею. Не спіши та не форсуй, просто дай подіям плисти за течією.

Правильна людина прийде тоді, коли ти будеш вдосталь сильною, щоб з гідністю та вірністю зберегти справжнє кохання.

А ви вже зустріли свою правильну людину?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector