Принц Гаррі вважає, що мама – принцеса Діана “пишається ним”: “У мене немає сумнівів”

Дитинство – це надзвичайно важливий період життя людини. Хочеться наповнити його радістю, сміхом та спілкуванням з рідними людьми. Далеко не всім щастить мати хороше дитинство й принц Гаррі – один з них. В його серці відсутній дуже важливий шматочок – мама. 

Розмови про матір присутні у багатьох інтерв’ю Гаррі

Одного разу він зізнався в тому, що протягом довгого проміжку часу в нього були проблеми з психічним здоров’ям. В інтерв’ю з Даксом Шепардом він розповів, що завжди відчував, ніби не вписується в королівську родину. Відчуття безпорадності не покидало його ніколи. 

Це ж просто робота. Посміхайся та терпи.

Мені було десь двадцять, коли я сидів та роздумував над тим, що я не хочу цією роботи, я не хочу бути тут. Я не хочу цього робити. 

Вижити в таких умовах було надзвичайно важко. 

Подивіться, що ця система зробила з моєю мамою! Як можна уявити, що колись я зможу мати дружину, дитину, коли я знаю, що це може трапитися знову? Я був за завісою, я знаю яка бізнес-схема там ховається та як вона працює й мені не хочеться бути її частиною.

Щоб хоч якось розібратися зі своїм життям та всіма подіями Гаррі довелося ходити до психотерапевта, й це сильно йому допомогло. В інтерв’ю з Опрою Уїнфрі він зізнався, що у дитячій кімнаті його маленького сина висить фото Принцеси Діани. Він хотів би, щоб Діана познайомилася з Меган та Арчі. 

Я залишив фото в його дитячій кімнаті й це було одне з перших слів, яке він сказав, після “мама” й “тато”. Він сказав: “бабуся”. Бабуся Діана. – поділився Гаррі. – Це наймиліша й водночас найсумніша річ на світі, адже вона має бути тут. Зараз я живу життям, яким хотіла жити вона, якого вона хотіла для нас. То ж зараз я впевнений у тому, що вона мною пишається. Я ніколи не відчував її присутність настільки сильно, як в останній рік.

Як ви вважаєте, чи правильно зробив Гаррі, що покинув королівську родину?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector