Про що можна і про що не можна жартувати зі знаками Зодіаку

Щоб уникнути непорозумінь, давайте дізнаємося, які жарти сприймають представники знаків Зодіаку, а які ні.

«Сміх продовжує життя», кажуть мудрі люди. Ось тільки життя показує, що жартувати можна не з усіма і не про все. А ще, у людини повинно бути розвинене почуття гумору, щоб блискуче жартувати і розуміти гумор.

У кожного з нас своє ставлення до гумору і своя ступінь розуміння жартів. Тому вирішивши пожартувати над тією або іншою людиною, ви повинні розуміти, про що з нею можна жартувати, а про що категорично не можна. В іншому випадку можна отримати абсолютно протилежний ефект. Щоб уникнути непорозумінь, давайте дізнаємося, які жарти сприймають представники знаків Зодіаку, а які ні.

Овен

Овни – любителі грубуватих, можна сказати «сальних» жартів. Якщо з кимось зі знайомих стався курйозний, анекдотичний випадок, Овен буде сміятися до упаду. Ця людина і сама легко може сказати непристойний жарт, в тому числі і на інтимну тему, тим самим присоромивши його. Головне щоб жарт був коротким, адже терпіння Овна, як правило, закінчується вже на 10-й секунді.

А ось сміятися над Овном не рекомендується нікому. Якщо з підопічного Марса починають робити об’єкт глузувань, ця людина виходить з себе, причому відбувається це миттєво. І не намагайтеся згадувати минулі промахи цієї людини. Якщо ви будете сміятися над минулим Овна, ризикуєте поставити під загрозу дружбу з цією людиною.

Телець

Найбільш хвилююча тема для Тельців, звичайно ж, гроші. Тому жарти про матеріальні цінності, зокрема про те, як хтось втратив значну частину грошей через свою дурість, або був обманутий шахраєм, викликають у цієї людини гомеричний регіт. Ну а якщо анекдотична історія сталася зі знайомим Тельця, такий жарт можна підняти настрій цій людині на весь день.

Правда, якщо у своїх жартах про гроші ви торкаєтеся самого Тельця, навіть справжнісінька хохма викличе у нього лише натягнуту посмішку. Підопічні Венери ненавидять жарти про власну жадібність і фінансові проблеми, які можуть торкнутися цієї людини. Ризикніть пожартувати і ви дізнаєтеся, наскільки вразлива ця людина.

Близнюки

Близнюки обожнюють непристойні жарти, зокрема, ті, в яких розповідається про подружню зраду і інтимні казуси. Особистості даного знака і самі не проти розповісти «сальний» жарт або поділитися кумедним випадком з життя, щоб навколишні сміялися ридма. Благо, знаючи добродушний характер Близнюків, навколишні не ображаються на них за подібний гумор, навіть коли підопічні Меркурія жартують про них.

При цьому милі і добрі жарти викликають у Близнюків подив і змушують їх сумніватися в гумористичних здібностях оповідача. Наприклад, якщо в кінці оповідання зло було покаране, представники даного знаку вважатимуть жарт дурним і не смішним. Взагалі, жарти, в яких немає глузування, навряд чи припадуть до душі цим людям.

Рак

Раки сімейні особистості, а тому не дивно, що їм до душі жарти про сім’ю. Так, наприклад, діти Місяця будуть сміятися над жартами про дурнуватого зятя або набридливу тещу, про конфлікти чоловіка і дружини, а також недолугих дітей. Більш того, Раки, можна сказати, колекціонують подібний фольклор, запам’ятовуючи і переказуючи його всім навколишнім не один раз.

При цьому Раки не найбільш впевнені в собі особистості, а тому не терплять жартів про себе. Особливо болісно ці особистості сприймають жарти про недоліки і неідеальну зовнішність Раків. Та що там казати, іноді навіть після невинного жарту Рак може затаїти образу на людину і назавжди зіпсувати з нею відносини.

Лев

Леви – впевнені в собі особистості, які обожнюють гумор і самі люблять жартувати над навколишніми. При цьому тематика жартів не настільки важлива, головне, щоб жарт був дійсно смішним. Правда давно помічено, що Левів серйозно веселять невдачі, які трапляються з їх знайомими, колегами по цеху і партнерами по бізнесу. Промахи знайомих можуть взагалі стати гумористичним «цвяхом» дня для цих особистостей.

Лев абсолютно не переносить глузувань над ним або рідними людьми. Навіть якщо насмішка не несе в собі зла, вона може серйозно розсердити представника даного знака. Тому про особисте життя Лева краще не жартувати, і вже тим більше не висміювати його. Прогнівити цю людину дуже просто, а в гніві Лев страшний.

Діва

Особистості знаку Діва занадто серйозні, а тому до жартів у них особливе ставлення. Їм подобається актуальний гумор, що стосується того, що їх цікавить в даний момент. Так, наприклад закоханій Діві припаде до вподоби кумедна історія любові чи жарт про почуття. А якщо Діви зайняті будівництвом, актуальним буде жарт про будівництво.

Але бійтеся жартувати при Діві нерозумно і вульгарно. Ця людина абсолютно не сприймає жартів «нижче пояса» і з негативом сприймає безглузді, дурні жарти, особливо якщо вони зачіпають честь іншої людини. В цьому випадку Діва відразу ж робить висновок про інтелект оповідача і надалі намагатимуться уникати контактів з цією людиною.

Терези

Терези – відомі інтелектуали, а тому люблять розумний гумор, який змушує людину додумувати, усвідомлювати, в чому сенс жарту. Всілякі смішні ребуси, каверзні питання з завуальованим глузуванням – все те, що обожнюють Терези. Вони і самі так жартують, чим ставлять навколишніх в глухий кут. До слова, у гуморі ці особистості визначають і своє коло спілкування.

Підопічні Венери – відомі гуманісти, які не люблять злих жартів, особливо якщо в них висміюється знайома людина. Якщо жарт зачіпає чиюсь честь, якщо він звучить вульгарно, Терези неодмінно поморщаться, почувши його. Їм такий гумор зовсім не до душі, а значить і людина, яка жартує подібним чином, теж.

Скорпіон

На відміну від більшості знаків Зодіаку, Скорпіони люблять жорсткі і навіть вульгарні жарти, але при цьому, не переходячи меж дозволеного. Підопічним Марса подобаються люди, які вміють жартувати «на межі», викликаючи при цьому сміх і регіт, а не збентеження і огиду. До слова, дуже часто жарти Скорпіона є свого роду фліртом, яким він намагається залучити представника протилежної статі.

Скорпіони свято бережуть свою сім’ю від будь-яких посягань, в тому числі і від насмішок. Тому жартувати про Скорпіона або його близьких не рекомендується нікому. Навіть якщо жарт здається вам нешкідливим, представник даного знаку може затаїти на вас образу. А про мстивість і кровожерливість Скорпіона не чув тільки глухий.

Стрілець

Стрілець любить жартувати від душі. Ця людина обожнює всілякі розіграші, а тому навколишні завжди чекають від нього чогось химерного і неординарного. Підопічний Юпітера обожнює гумор і цінує людей, які вміють жартом розрядити напружену обстановку. До слова, своє оточення Стрілець підбирає саме з людей, з якими можна весело і завзято покуражитися.

Важливо розуміти, що у Стрільця світлий, життєствердний гумор. При цьому він не переносить людей, які намагаються жартувати на сумні теми або підчіплювати людей, у яких трапилося нещастя. Взагалі жарти, від яких виходить негатив, не до душі Стрільцям, а тому цей гумор навряд чи посприяє вашому зближенню.

Козеріг

Козероги – серйозні особистості, які приділяють гумору далеко не першорядне значення. Ці люди захоплені кар’єрою, будинком, сім’єю, а гумор їм потрібен тільки для того, щоб підняти собі настрій і відволіктися від суєти. Тому Козероги вважають за краще добрий, позитивний гумор, в якому немає грубості і кількостей. Правда, самі вони не звикли блискуче жартувати, вважаючи, що у інших це виходить краще.

При цьому Козероги не бажають зла навколишнім, а тому не будуть сміятися над жартами, в яких постраждала інша людина. Ці особистості вважають, що сміятися над чужою бідою як мінімум нерозумно, не кажучи вже про те, що цим можна накликати біду на себе. До того ж підопічні Сатурна не сприймають різні вигадки, те, чого не було насправді.

Водолій

Водолії обожнюють інтелектуальний гумор, в якому людині необхідно проявити кмітливість. Гідний жарт може стати для них зарядом позитивної енергії на цілий день. Жартувати тонко дано не кожному. Водолії знають про це, а тому дана здатність є для підопічних Урана критерієм інтелектуального розвитку співрозмовника.

Прості, обивательські жарти, які викликають гомеричний сміх у більшості навколишніх, здаються Водоліям дурними і вульгарними. Вони не визнають такий гумор і намагаються захищати від нього свої вуха. У подібних ситуаціях Водолій може легко перебити співрозмовника, щоб продемонструвати свої гумористичні здібності.

Риби

Риби – цінителі гумору, причому, помічено, що вони відчувають певну тягу до національного гумору певних країн. Наприклад, Рибам сподобається, якщо ви протягом вечора будете розповідати вірменські анекдоти або відпускати єврейські жарти. Ці особистості з готовністю приймають такий колоритний гумор, і нерідко демонструють його в колі друзів і колег.

Риби ненавидять злі розіграші. Їм абсолютно не сподобається, якщо ви вирішите розіграти їх, налякавши або поставивши в дурне становище перед навколишніми. І навіть смішний фінал такого жарту навряд чи здасться їм веселим, адже за своєю природою ці особистості дуже полохливі. Більш того, гумор, в якому страждає інша людина або жива істота, не може викликати посмішку у Риб.

Які жарти ви вважаєте не смішними?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector