Про які риси характеру жінки може розповісти її фігура

Виявляється, про характер жінки може розповісти не лише її дата народження, а й фігура. Варто трішки придивитись і більшість її дій будуть для вас передбачуваними!

Худорлява статура

Таким типом фігури зазвичай володіють дівчата, які цінують справжню красу та інтелект. Вони не бояться відкрито критикувати людей, їх зовнішній вигляд та поведінку. Така панянка не буде спілкуватися з дурниками та людьми, які марно втрачають час на пусті балачки. В неї дуже багато прихильників та стільки ж ворогів.

Прямокутний тип фігури

Зазвичай це дівчина середньої комплекції з вузькими стегнами та не надто широкими плечима без явно вираженої талії. Зазвичай, такі дівчата дуже скуті та сором’язливі. В них може бути занижена самооцінка та відсутність віри в себе. Їй важко довіритися іншим, тому зазвичай вона складає враження дуже холодної та відстороненої особистості. Насправді ж, всередині просто живе беззахисна та тендітна дитина.

Грушоподібний тип фігури

Ця дівчина має широкі стегна та вузькі плечі. Своєю високою самооцінкою вона могла б поділитися з іншими. Ця дівчина вміє себе подати, але жити з нею дуже важко, тому що вона намагається контролювати абсолютно все і всіх.

Фігура – пісочний годинник

Взагалі, цю фігуру вважають ідеальною, тому що вона поєднує в собі в міру широкі плечі й стегна та тонку талію. Такі дівчата надзвичайно жіночні та граційні. Вони вміють створювати гармонію та затишок в домі. На першому місці у такої жінки сім’я, а вже потім кар’єра. Як на диво, дуже часто їм вдається поєднувати ці 2 сфери життя. 

Фігура – пампушка

Це дуже добрі та м’які жінки, які ладні кинути усі справи та побігти допомагати тим, хто цього потребує. Заради рідних вона готова на все, а кохану зможе пробачити навіть зраду. Біда лиш у тім, що таких жінок зазвичай просто використовують й не цінують їх доброту.

Фігура – перевернутий трикутник

Широкі плечі кажуть про впевненість у власних силах та норовливий характер. Ці жінки не бояться змін, вони завжди досягають мети й можуть позмагатися з будь-яким чоловіком. Це дуже амбіційні панянки, які самостійно будують життя. Часто, вони навіть викликають страх у чоловіків, що може стати причиною проблем у особистому житті.

Великий верх і худі ноги

Це дуже енергійна жінка, яка не може всидіти на місці. Це дуже темпераментна жінка, яка не боїться говорити людям правду. Крім того, це весела людина, яка завжди шукає для себе нові захоплення та знайомства.

Погоджуєтеся? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector