Прочитай це, якщо ти переживаєш через те, що ще один рік провела в самоті

Новий рік — це завжди інший етап у житті кожного, протягом якого хочеться здійснити певні плани та мрії. Хтось надіється нарешті зустріти своє кохання. Хоча і торік ви загадували таке бажання, а воно не збулося…Та це не привід опускати руки.

А що насправді означає один рік?

Якщо задуматися, то це короткий проміжок часу, який проходить з небаченою швидкістю. У загальних масштабах це ніщо, тому немає значення скільки років у тебе немає другої половинки. Це ж не перегони і не змагання.

Зосередься на своїх досягненнях.

Попри те, що у тебе не було чоловіка, навколо відбувалося багато інших цікавих подій. Згадай свої досягнення і випиши їх. Похвали себе, адже стільки всьо вдалося зробити за цей час!

Знайди плюси у своєму становищі.

Наприклад, часто можна почути від одружених людей, що вони сумують за холостяцьким життям. Користуйся своїм становищем і цінуй кожен момент. Адже й у ньому є своїм прекрасні сторони.

Соціальні мережі — це віртуальний світ, в якому часто видають бажане за реальність.

Люди звикли ділитися з іншими лише хорошими та позитивними моментами. Ніхто не розповідає про свої труднощі та негаразди. Складається враження, що в когось ідеальне життя, а з вами щось не так. Це ілюзія!

Подякуй за те, що в тебе є.

Так, у тебе немає коханої людини, але може бути улюблена робота, здорова сім’я, вірні друзі, а також свобода і незалежність. 

Ніщо не вічне.

Самотність та смуток — це тимчасовий етап у твоєму житті, який рано чи пізно закінчиться. 

А може проблема не в чоловікові?

Можливо, ти просто незадоволена своїм життям і вважаєш, що чоловік зможе принести тобі більше радості та щастя? Це помилкова думка, адже варто наповнюватися зсередини, а не ззовні. 

Ти знаєш собі ціну.

Насправді завести стосунки заради стосунків не важко. Ти б давно могла знайти когось, але навіщо розмінювати себе на дрібниці? Ти точно знаєш, яким повинен бути твій ідеальний партнер і терпляче чекаєш на його появу у твоєму житті. 

А як ви переживаєте періоди самотності?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: