Програма тренувань після п’ятдестирічного ювілею

У молодості є один вагомий недолік – вона швидко минає. І залишає після себе тільки спогад про бувалі часи… Втім, не варто хапатись за те, чого не досягнути знову. Натомість, працюйте над собою та своїм тілом, щоб знову почувати себе прекрасною. І байдуже, скільки вам років – 30, 50 чи 70!

Є ж вікові обмеження – скажете ви. Так, зі здоров’ям жартувати не варто. Ви не підете до спортивного залу та не повторите режим тренування 20-річної. Так само, як та молода дівчина не зможе виконувати вправи, створені спеціально для бодібілдерів. Тому й існують різні програми тренувань відповідно до фізичних можливостей, віку та здоров’я. І сьогодні ми поділимось із вами простою системою фізичних навантажень, що якнайкраще підійде жінкам 50+.

У чому полягає користь регулярних тренувань?

Постійна робота над своїм тілом додає вам не тільки гарного вигляду, але й усуває проблеми зі здоров’ям. Звісно, якщо все виконувати чітко за правилами та уникати перевтоми. Регулярні тренування сприяють зменшенню біологічного віку, омолоджують шкіру, слугують відмінною профілактикою варикозного розширення судин та багатьох інших вікових захворювань.

І все, що знадобиться для того, щоб стати здоровішою та красивішою – місце для виконання вправ та зовсім трохи часу на себе.

Переходимо до комплексу тренувань для зрілих жінок

1. Лягаємо на спину і втягуємо живіт. Сідниці напружуємо. Під час вдиху піднімаємо руки і поступово опускаємо їх назад. На видиху повертаємось у початкове положення. Повторюємо вправу на кожну руку. Єдине, що важливо: не торкатись руками до підлоги. Відтак, упродовж виконання вправи ви постійно будете у напруженні. Тобто, одну хвилину.

2. Тепер піднімаємо дві руки одночасно. Аналогічно до попередньої вправи. Це зміцнить ваші плечі та допоможе усунути такі недуги, як артрит, артроз та біль у суглобах. Виконуємо теж одну хвилину.

3. А тепер тягнемось руками догори та виконуємо плавні рухи вгору-вниз. Плечі фіксуємо до підлоги. Ця вправа допоможе усунути біль у суглобах, а також – хрустіння.

4. Розставляємо руки по обидва боки від тулуба та повертаємо до початкового положення. Дихаємо спокійно та стараємось не ставити руки на підлогу. Не хвилюйтесь, якшо з’явиться незначне печіння у кінчиках пальців. Після завершення вправи усе минеться.

5. Розміщуємо руки вгорі за шириною килимка. Обережно піднімаємо руки вгору-вниз, одночасно. Не розслабляємось ще хвилину.

6. І далі не опускаємо руки. Тепер розводимо їх по обидва боки, знову. І продовжуємо виконувати попередню вправу, тільки в іншому положенні.

7. І зміщуємо руки за голову, глибоко вдихаємо. Після поступово опускаємо їх донизу. Але поверхні підлоги таки не торкаємось. Виконуємо вправу 1 хвилину.

8. Беремось за зміцнення тазового дна. Ледь підіймаємо одну ногу і пропрацьовуємо від і до себе. Важливо: таз не повинен рухатись разом із ногою. Виконуємо цю вправу по дві хвилини на кожну ногу.

9. Тепер відводимо зігнену ногу у бік. Тулуб міцно притискаємо до підлоги. Виконуємо цю вправу упродовж 2 хвилин на обидві ноги.

10. Цього разу піднімаємо обидві ноги та одночасно розводимо коліна по протилежні боки. Звісно, тулуб зафіксований непорушно. Якщо ноги утримувати вже не сила – можете допомогти собі руками.

11. Саме час усунути втому! Руки розміщуємо по обидва боки, ноги піднімаємо та згинаємо. Робимо вдих та під час видиху поступово опускаємо ноги в один бік – голову розвертаємо в інший. Виконуємо від 8 до 16 повторів.

Зберігай цю програму тренувань та ділись із подругами! І нехай вік не стає на заваді нових звершень та роботи над собою. А ви тренуєтесь вдома?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector