Простий тест на уважність

Ви, мабуть, теж помітили, що зараз у Інтернеті різні люди починають перевіряти інших. Вони переодягаються у жебраків і просто сидять на вулицях, спостерігаючи за тим, як будуть реагувати звичайні люди. Так, перевірка на чуйність і добре серце це чудового, але не кожна людина може дозволити собі роздавати гроші іншим. Крім того, варто пам’ятати і про те, що далеко не всі жебраки такі нещасні, як здається на перший погляд.

Отож, уважно подивіться на картинку та знайдіть людину, якій допомога не потрібна.

Бездомні люди

Дуже часто, на вулицях можна зустріти бездомних, або просто дуже бідних людей, які просять допомоги. Далеко не всі люди погоджуються протягнути їм руку допомоги, тому що вони просто не вірять, або стверджують, що це їх особистий вибір.

Ви маєте розуміти, що у кожної людини є своя власна історія і так, вона може відрізнятися від того, що вони кажуть на вулиці. Деякі навіть мають сім’ї, але виходять на вулицю, аби заробити гроші швидко, без додаткових зусиль. 

Розпізнати їх доволі просто, адже коли ви запропонуєте їм купити усе необхідне, вони будуть наполягати на тому, аби ви просто дали їм гроші. Також, не варто порівнювати таких людей зі старенькими бабусями та дідусями, які продають свої квіти, або книги за мінімальну суму. Вони не кажуть, що їм не вистачає грошей, вони намагаються заробити їх як вміють та можуть.

Дослідження британського журналіста доводять, що більшість жебраків на вулицях – звичайні люди, які мають власні будинки та сім’ї. Просто їм економічно вигідніше заробляти на вулиці, ніж важко фізично працювати. 

Тому віддавайте свої гроші на допомогу бездомним з розумом. Ви повинні пам’ятати, що зараз в світі є безліч притулків та інших закладів, де таким людям надають допомогу та навіть житло, тому нема потреби віддавати всі гроші людям на вулиці.

Тепер, повернемося до нашого малюнку. Насправді, допомога зовсім не потрібна чоловіку під номером 3. Він стверджує, що у нього немає ніг, тоді навіщо йому черевики?

Будьте уважними та обережними і не потрапляйте до рук шахраїв!

Ви часто допомагаєте жебракам?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector