Просто вони бояться сили, яку ви випромінюєте!

Лякайте їх своїми найкращими рисами… Будьте чесні, добрі, люблячі і ставтесь до них із розумінням. Лякайте їх своїм знанням.

Може, вони бояться вас через вашу правду. Хто ж любить чесних людей? Правда переважно ріже в очі, кому це буде подобатись? Може, це тому люди не бігають за вами.

Може, вони відчують вас небезпечною, бо ви знаєте, чого хочете від життя. Бо ви впевнені в собі й хочете спілкуватись лише з тими, хто знає свою життєву дорогу.

Може, вас бояться тому, що ви не граєте в чужі ігри. Переможцями вважають тих, хто переміг, а от тих, хто з самого початку відмовився від гри, апріорі вважають переможеними. Але чи це так? Ті, хто грає, намагаються втекти від реальності й почути чиєсь схвалення, а ви впевнені й без того. Ви завжди на фініші і не повертаєтесь до старту.

Може, ви кажете те, що комусь страшно почути? Просто дехто так сильно забрехався самому собі, що живе в своєму ілюзорному світі і як тільки хтось хоче йому відкрити реальність, він втікає. Може, вас бояться, бо ви занадто відверті й прямолінійні у цьому? Любите правду?

Може, їх лякає те, що ви бачите їх справжніми? Може, ви помітили, що вони щось приховують? Може, ви занадто розумні, щоб не помічати очевидного? Напевно, ви читаєте людей по міміці, манері розмови, жестах… Люди не хочуть скидати маски.

Може, вас бояться тому, що ви бачите їхні страхи? Може, вам легко живеться з тим, що для них є великим тягарем? Може, вони не хочуть бути сильними, а доводиться удавати з себе таких. Може, їхнє життя занадто нудне у порівнянні з вашим. тому вони й бояться.

Може, вони бояться вашої незалежною? Якщо ви людина, яка не прив’язується до інших, не підпорядковується їм, то що може бути гіршим для людей, які звикли контролювати “своїх”? Ви не піддаєтесь дресуванню, це для них і є страхом.

Вони бояться вашої самодостатності. Вам вистачає сили духу, щоб в потрібну мить розвернутись і піти. Ви не боїтесь залишитись самі, втратити того, хто вас ображав і бути незалежною. А вони бояться. От їм і страшно.

За якої причини б вас не боялись, продовжуйте. Продовжуйте бути такими, якими ви є. Будьте незалежними, самодостатніми, сміливими, впевненими, розумними і чистими. Будьте покірними лише собі. Не дозволяйте затягнути вас до тих людей, які бояться. Скануйте і далі тих людей. Аж поки ви не знайдете того, хто не буде вас боятись, а зробить крок назустріч. І це буде точно ваша людина.

А ви до якої групи людей належите?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector