Просто жити: 11 способів припинити все ускладнювати

«Простота – це крайній ступінь витонченості» Леонардо да Вінчі

Ми звикли говорити, що життя – складна штука. Але насправді, це ми просто маємо таку звичку – все ускладнювати. І ось як її позбутися:

1. Навчіться на досвіді минулого, а потім взагалі забудьте про нього!

Кожен вчинок – це досвід, а його наслідок – урок. Не ускладнюєте собі життя стражданнями, згадуючи про минуле. Там вже ви нічого не можете змінити. Але тут сьогодні – все у ваших руках. Дійте!

2. Зосередьтеся на тому, що дійсно важливе.

Визначтеся зі своїми перевагами та сконцентруйтесь. Нехай ніщо зайве не забирає ваші сили та увагу

3. Зосередьтеся на продуктивності, а не на роботі.

Можливо те, чим ви так старанно займаєтесь не несе ніякої особливої користі для вас. Не рвіться до будь-якої роботи лише для того, щоб зайняти себе чимось. Зупиніться, подумайте чи результат вартий ваших зусиль та часу.

4. Віддавайте те, що хочете отримати.

Це правило старе, як світ і на ньому ще зростатимуть наші правнуки. Віддавайте все, що хочете отримати. Але віддаючи, нічого не вимагайте. Просто робіть світ таким, яким ви хочете його бачити, починаючи з себе. 

5. Перестаньте намагатися відповідати очікуванням.

Навіть якби існував ідеальний робот, він би когось та й не влаштовував. Навіщо гнатися за ілюзією? Ви не зможете подобатися всім. Тому і не тратьте на це свою енергію.

6. Робіть те, що вам підказує серце.

Голова не завжди радить розумні речі, іноді серце скеровує куди краще. Слухайте його, воно вміє відчувати ці тонкі зв’язки та розуміти щось недосяжне. Воно знає куди вам іти й де вам буде добре.

7. Організуйте свій простір.

Якщо ваш простір забитий зайвим, то нічого нового там не з’явиться. Звільніть місце для новизни та свіжих ідей. Це стосується не тільки вашого дому, але й ваших думок.

8. Дійте ефективно.

Необдумані вчинки приносять неочікувані результати та наслідки. А вони не завжди розумні. Навіть ризикувати потрібно розумно. Навчіться будувати тактику своїх дії та кілька запасних планів на всякий випадок. Тоді все залишатиметься під вашим контролем.

9. Дозвольте речам бути менш досконалими.

Посмішка не потребує спеціальних оказій, чи особливих дат. Усміхайтесь просто тому, що почули голос рідної людини, тому, що вкусили смачне яблучко, або тому, що сонячне проміння торкається вашого лиця. Це так просто. Просто посміхайтеся життю. Вам личить усмішка.

10. Стережіться непотрібних драм і тих, хто їх створює.

Драматургія – це дуже захопливо, але лише на сцені, чи в кіно. В реальному житті вона абсолютно зайва. Не драматизуйте, люди прекрасно розуміють, що ви граєте, тому перестають ставитися до вас серйозно. І обмежте себе від акторів, які реалізуються коштом ваших сил.

11. Забудьте, що всі інші думають і хочуть від вас.

Звільніться від тягаря чужих думок. нехай хтось не вірить у вашу мрію, нехай вирішили за вас ваше майбутнє. Не сперечайтесь з ними й не доводьте нічогою Робіть те, що подобається лише для себе. За щастя потрібно боротися, тому стискайте кулак міцніше. Все вийде!

А ви погоджуєтеся з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector