– Провалюй до матусі в село, – кричала я чоловікові. Ніхто досі не розуміє, чому я так вчинила… А справа от в чому

Усі мої друзі все ще здивовані. Чи можна таке зробити вже на похилому віці? Я просто вигнала свого чоловіка з дому.

Ми провели майже 30 років разом у шлюбі. Здається, Роман був чоловіком моєї мрії. Ми познайомилися на першому курсі і спалахнула вогняна іскра кохання та пристрасті. Проте після народження дітей все змінилося.

Я не могла спокійно вийти у магазин або відпочити з подругами, оскільки мій чоловік тероризував мене дзвінками та після цього проводив допити.

– Де ти була? Чому так довго? Ти точно була з друзями? Якщо ти мене зраджуєш, то я.. – я щодня почувала такі загрози.

Крім того, свекруха постійно втручалася в наші справи. Вона навіть поширювала негативні відгуки про мене серед родичів.

– Подивися, як вона жахливо готує. Ох, синку, як тобі не пощастило з такою дружиною! – скаржилася свекруха. Вона навіть не соромилася говорити такі слова перед іншими родичами. У мене з’явився голос, який шепотів: “розлучися”. Але я не звертала на це увагу, сподіваючись, що з часом мій чоловік зміниться до кращого.

А потім мої батьки подарували нам квартиру у місті. До цього ми жили у селі, де не було жодної перспективи. Житло було просторим і розташоване майже в центрі міста. Я знайшла роботу в місцевому магазині. Але Роман якось не поспішав.

– Там погані умови, ненормальний графік, низька зарплата, далеко їхати,  – відповідав він. Взагалі, у нього було безліч відмовок.

Думаєте, що проблема була лише на роботі? Ні. Роман ніколи не допомагав мені в домашніх справах, навіть чашку не мив за собою. Так що після напруженого дня я готувала вечерю, гралася з дітьми та прибирала в квартирі. Роман же або дивився футбол, або гуляв з друзями і пив пиво в барі.

Так я прожила майже 30 років. На щастя, мій син не став таким байдужим, як його батько. Він зміг вступити до державного університету, поєднував навчання з роботою і часто допомагав мені фінансово. А донька теж допомагала в господарстві. Зараз мої діти мають власні родини і живуть самостійно.

Тиждень тому я вийшла на пенсію. Я вже планувала спокійне відпочивати, приїжджати до дітей в гості і гратися з онуками. Але все зіпсував Роман:

– Коли ти збираєшся знайти нову роботу?

– Я вийшла на пенсію, що ти маєш на увазі ‘нову’?

– Але ти розумієш, що на наші пенсійні виплати нам не вистачить для життя? Тож візьми газету і шукай оголошення, можливо, комусь потрібна прибиральниця або кухарка.”

Я не змогла терпіти таку нахабність. Майже 30 років я була для нього не коханою дружиною, а просто Попелюшкою.

– Пішов на всю голову! – закричала я. Потім взяла валізу, зібрала його речі і викинула їх у під’їзд.

Роман стояв збезсилено і нічого не розумів. Він, очевидно, вважав, що я безхребетна людина, яка виконуватиме всі його накази, ніби рабиня.

– Провалюй до своєї матусі в село! Я не збираюся тебе утримувати. Ти – справжній бездара, а не чоловік.

Але діти все ще не розуміють, чому я вчинила так. Вони намагалися помирити нас з батьком, організовували зустрічі, але я навіть не хотіла з ним розмовляти. Свекруха також телефонує щодня і свариться. Вона критикує мене, за те, що я вигнала її улюбленого сина з дому.

Але ви не уявляєте, як мені легше зараз дихається, немов впав від каменю з грудей. Я прокидаюся щаслива і радісна. І жалкую лише про одне – що не вигнала Романа раніше.

Як ви вважаєте, чи зробила жінка правильно? Можливо, Роман заслуговує другий шанс?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector