Психолог каже, що невдалі стосунки зводяться до однієї основної проблеми

Найбільшою проблемою всіх стосунків є те, що ми просто не вміємо спілкуватися. Ви колись чули про таке поняття, як “мова кохання”? Це не безглузді балачки про нову серію якогось телевізійного шоу, чи обговорення поведінки кращого друга онучки подруги мами. Варто зізнатися в тому, що більшість людей просто не вміють говорити зі своїм партнером.

Розгляньмо наступну ситуацію: Оксана хоче, щоб Максим дарував їй квіти. Вона дуже їх любить, тим паче квіти дарують всім її подругам. Оксана починає ображатися й сподівається, що Максим сам здогадається в чому проблема. Де помилилась Оксана? Вона відверто з ним не говорила. Вона не сказала чоловікові, що любить квіти. А як він може про це здогадатися?

Чоловіки – створіння дуже прямолінійні та чіткі. Дуже часто вони не розуміють наших натяків та й для чого грати в усі ці ігри? Потрібно навчитися говорити з партнером про свої почуття, емоції та бажання. Лише при повній відкритості один з одним ви зможете побудувати гармонійні та здорові стосунки. 

Ми виявляємо любов по-різному

Проявляти любов можна різними способами. Сюди входять подарунки, милі зустрічі, листування та навіть дзвінки. Дуже часто, коли один партнер проявляє любов, він хоче отримувати щось у відповідь. Тоді ми починаємо продумувати кожен свій крок, щоб не дати більше, аніж ми отримуємо. Ці стосунки вже важко назвати коханням, вони більше схожі на ринкові відносини, коли ви думаєте лише про те, що отримаєте у відповідь. 

В гармонійних стосунках потрібно вміти віддавати стільки, скільки хочеться та не боятися раціонально аналізувати поведінку партнера. Якщо він зайнятий на роботі, то ображатися нема причин. Якщо ж він скасовує чергову зустріч просто, аби зустрітися з друзями, то навряд чи він має до вас глибокі почуття. 

То чому все це має значення?

Ви повинні розуміти, що з часом, людина почне відзеркалювати вашу поведінку. Якщо ви хочете, щоб коханий дарував вам подарунки, можна дарувати їх йому, робити компліменти, або лишати милі записки. Проте не варто чекати, що він почне відповідати вам миттєво. Людині потрібно адаптуватися, проаналізувати й лише тоді зробити якийсь крок.

Наберіться терпіння та просто щиро проявляйте свої почуття. Коли ви нічого не будете очікувати у відповідь, то отримаєте набагато більше. Навчіться говорити та показувати свої почуття діями просто тому, що ви кохаєте його. 

А ви знаєте мову кохання?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector