Психологи переконують: ви живете так, як на те заслуговуєте

Чому одні люди щасливі та успішні, а інші – невдахи, що постійно невловолені своїм життям? Завжди у когось чудовий чоловік або красуня-дружина, а в іншого ніщо на лад не йде. Зупиніться. Огляньтесь довкола. Точніше – спробуйте поглянути на все не збоку, а згори. Чому ви опинились у тій чи іншій життєвій ситуації? І що привело вас до цього моменту та змушує замислюватись про такі речі, як доля і справедливість?

Відповідь хоч і жорстока, але цілком змістовна: ви на це заслуговуєте. 

Вам більше ні на кого нарікати, окрім себе самого. Те матеріальне становище, сімейний стан та багато інших факторів, що характеризують ваше житя сьогодні – цілковито ваша заслуга. Відчуваєте, як щось всередині “бунтує” – це “ваша правда”. І поки ви по-справжньому не навчитесь дивитись на себе та своє життя під іншим ракурсом – нічого не зміниться.

На що ми заслуговуємо і як змінити цей порядок речей?

Все дається за особисті заслуги – переконуємо ми себе. Але на що ми справді заслуговуємо? Що таке “заслуга”? Простими словами, це градація внутрішньої зрілості, мудрості, чистоти. Ця величина визначається не людиною. Тому претензія “Я ж гідний! Чому я це не отримав?” зводиться нанівець. Як би це парадоксально не звучало, щоб змінити такий порядок речей, як “гідний-негідний”, варто забути про подібні виміри достойності. Ніхто не народився із тими заслугами, які він набув упродовж життя. Адже життєвий шлях – це розвиток. І якщо ви поставите основний акцент саме на цьому, нарікати вам більше не доведеться. Ви покладатиметесь на себе, а не на такі абстрактні поняття, як віра, надія чи гідність.

Усе у світі потребує балансу

Гармонія – поняття, що зводиться до ілюзії. Який він, баланс у нашому житті? Тільки уявіть одну чашу терезів всередині вас, іншу – ззовні. Що ви вмістили у свій внутрішній світ, те й вплине на зовнішній. Якщо у житті людини  трапляються такі емоційні потрясіння, як нерозділене кохання чи вічний конфлікт з батьками – внутрішні терези сповнюються негативом. І, відповідно, цей негатив відображається на зовнішньому. Не помічали? Чим більше з вами трапляється поганого зараз – тим більше трапиться у майбутньому. І цей ланцюг перервати вкрай складно. Як результат – людина відмовляється від життєвого плану загалом.

Світ голографічний

Досить відома теорія світобудови переконує, що все довкола нас голографічне. У цьому переконано чимало науковців. Простішими словами, “те, що зверху, те і знизу” – так описав сутність усього живого і неживого древній філософ Гермем Трісмегіст. Згідно з таким баченням світу, усі зміни розпочинаються із внутрішнього буття людини. Хочете змінити своє життя на краще? Позбудьтесь усіх тих комплексів і тягарів, які перебували всередині вас роками.

Немає жодного сенсу злитись на весь світ за власні невдачі – це тільки посилює прикрість становища. Перш за все, необхідно прийняти дійсне становище належним чином. Це буде свідчити про ваш рівень розвитку як особистості та стане точкою відліку до оновленого життя. Тільки щира вдячність за те, що є, може стати показником вашої гідності. У результаті – світ відгукнеться на ваші прагнення. Звісно, якщо ви прикладете на те належних зусиль. Усе просто: що вкладаєте – те отримуєте.

Розвиваємо відчуття спокою

У міру того, як ви будете рухатись до омріяного життя, ваш внутрішній світ теж буде змінюватись. Адже ці терези працюють не тільки односторонньо. Звісно, рушійною силою станете ви. Але наслідки, які чекатимуть на вас згодом, можуть превершити усі очікування. За умови, якщо ви ніде не дасте слабини. І, з часом, ви навчитесь розуміти своє внутрішнє чуття і зможете слідувати за ним надалі. Ви по-справжньому зрозумієте, що ваше, а що ні. І осягнете вершину своїх заслуг – відчуття спокою.

У вашому житті теж траплялись періоди, коли боротьба внутрішня паралізовувала вас на шляху до реалізації поставленої мети? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector