Психологічний портрет жінки Овна

Жінка-Овен –  сильна особистість, з набором суто чоловічих якостей. Ця обставина часто призводить дівчину в чоловічі спеціальності, з якими вона справляється не гірше хлопців.

Сильна, пробивна, розумна, енергійна, дуже товариська – ось яка жінка Овен. Імпульсивність і оригінальність робить дівчину харизматичною.

У більшості випадків дівчата Овни привабливі, акуратні, з добре поставленою мовою та вмінням підтримати бесіду.

Робота

В роботі від жінки можна очікувати активності, ентузіазму, постійного зростання. Жінка Овен не побоїться відстоювати свою позицію. Люди визнають в ній лідера і йдуть слідом.

Це хороший стратег, вміє правильно розставити пріоритети. Планета Марс, покровитель знаку, робить людей амбітними, але в жінках це помітно з більшою силою, ніж в чоловіків. Вона часто займає керівні ролі.

Любов і відносини

Наявність двох сильних планет для особистого життя жінки іноді грає в мінус. З таким твердим характером їй важко знайти супутника життя.

Потреба в сильному чоловікові у дівчини Овна виражена досить яскраво, але їй складно відшукати хлопця могутнішого за себе, по стійкості духу.

У період закоханості обожнює кокетство, флірт, інтриги, але зради собі не дозволить, оскільки її внутрішня моральна планка досить висока.

З перших побачень вона дає зрозуміти, що відносини будуть будуватися на рівних. Майже завжди прагне зайняти позицію лідера, але якщо це трапиться, може втратити інтерес до потенційного кавалера.

Шлюб і сім’я

До шлюбу підходить дуже відповідально. Але, від роботи не відмовиться, а буде вміло поєднувати дім і кар’єру. Чоловікові стане справжнім супутником в житті, проте, завжди буде претендувати на чільну роль.

Жінка Овен відмінна господиня і мати. Її діти отримають хороше виховання, де в основу, як зразок для наслідування, буде закладено особиста поведінка.

До сімейних цінностей відноситься трепетно. Чоловікові потрібно знати, що зберігаючи вірність, жінка Овен зради не потерпить. Якщо в шлюбі відбудеться зрада, дружину буде важко, а часом неможливо, повернути.

Як ви вважаєте, цей опис підходить для характеристики жінки-Овна?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector