Рейтинг чоловіків за знаком Зодіаку: хто найбільше підходить для серйозних стосунків

Як же визначити, чи чоловік готовий до серйозних довгих стосунків і створення сім’ї чи ні? Зовнішня оболонка рідко може це показати, та й  люди з часом змінюються, а що, якщо заглянути в гороскоп?

Здатність чоловіка на серйозні стосунки за знаком Зодіаку

Скорпіон 

Дуже імпульсивний та інтенсивний, часто це може лякати і навіювати враження нестабільної людини. Але насправді за цим образом є люблячий, вірний, чесний і чудовий чоловік, який готовий старатись для своєї коханої, робити її та всю свою сім’ю щасливими.

Близнюки

Дуже комунікабельні та активні, люблять соціум. Вони такі позитивні, що буквально світяться радістю! Вони дуже добрі та чуйні, з легкістю та великим бажанням можуть вислухати проблеми коханої, навіть якщо ви перебільшуєте і половину з того вигадали щойно. Вони дуже люблячі і турботливі, переважно різносторонньо розвинені. Єдиний недолік — вони несподівані, коли розривають стосунки.

Терези

Вони прагнуть про мир у всьому світі і гармонію, а отже, й в стосунках прагнуть чогось схожого. Для них набагато важливіше благо коханої, аніж своє. Але варто знати, що Терези не люблять показувати негативних емоції, часто накопичують це в собі, таким чином ображаючись на вас. З вашого боку може відбутись те саме.

Овен

Овнів привертає до нього чимало жінок, адже він асоціюється з силою, захистом, надійністю, забезпеченістю, стабільністю. Але їм не особливо цікаві ті жінки, які якусь просто на компроміс і повністю піддаються чоловікові. їхня стихія — вогонь, того ж вони чекають і від жінки.

Рак

Найбільш чуйні і турботливі чоловіки. Вони інколи нагадують котиків, такі ніжні. У стосунках віддають усе, що мають і самих себе. Якщо ж стосунки не складаються, то він відчуває себе розбитись цілковито, саме тому вони намагаються бути обережними. Якщо ви покажете йому, що вам можна довіряти, то отримаєте найкращого в світі чоловіка, який тішитиме вас романтичними сюрпризами.

Лев

Їх часто вважають егоїстами, вони й справді дуже самозакохані і потребують оплесків, але їх турбує не лише власне его, повірте. Вони доволі романтичні та щедрі, закохуються повністю. Те, що їм треба найбільше — любов і поступливість партнера, відчуття безпеки.

Водолій

Не намагається відповідати нормам, часто має нестандартні погляди на шлюб і сімейне життя, але він легко піддається корективам. Якщо у вас буде взаємне справжнє кохання, то він неодмінно захоче затишне гніздечко і дітей..

Стрілець

Відомо, що Стрільці — дуже вільні. Їхня потреба волі — основна, вони не терплять стабільності та одноманітності. Їм потрібні постійні пригоди, задоволення від життя. Якщо хочете чоловіка Стрільця, то пам’ятайте, що він ненавидить побут. Це не для нього, він не здатний до виконання однотипної роботи. Але якщо ви така ж авантюрна, то ви ідеально зрозумієте один одного!

Козоріг

Чоловіки-Козороги мають великі здобутки в кар’єрі, фінансах. Він з легкістю може забезпечити комфортне життя своїй родині, піклуватиметься про всіх, буде щедрим. Але будьте готові до того, що часу на романтику в нього буде обмаль. Вони постійно в роботі, тому забувають про почуття ніжності, свою любов показують практичними запитаннями типу чи ви поїли. Навіть при зміні рівня життя він не стане надто романтичним, змиріться.

Діва

Це чоловіки, яким потрібен ідеал. Вони самостійно встановлюсь собі рамки з критеріями, для яких шукають дружину. Але це настільки високі планки, що досягнути їх всіх одночасно просто неможливо. Але вони цього не розуміють, а лише намагаються направити вас у напрямку вдосконалення. Критика постійно буде у ваших стосунках.

Телець

Здавалось би, хто, а от Телець точно мав би бути десь вище, ніж на передостанній сходинці. І хоч вони й справді дуже вірні, їхня залежність від родичів відіграє занадто велику роль в стосунках. Окрім того, він ще й дуже впертий. Важливо мати однакові з ним моральні цінності та світогляд, лише тоді ваше життя буде спокійним та злагодженим.

Риби

Риби відомі своєю романтичністю. На побудову ідеальних казок можуть витратити купу часу, але ті фантазії стикаються з реальністю і розлітаються на малі кусочки. Виявляється, принцесу рятувати не треба. Такі чоловіки постійно у своєму світі, а в складних ситуаціях можуть звертатись до алкоголю, сигарет і навіть наркотиків. Жінкам варто бути дуже відповідальними з такими чоловіками.

Впізнали свого чоловіка?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector