Рейтинг дівчат за знаком Зодіаку: від кращих супутниць для життя до гірших

Ох, ці дівчата. Що тільки можна від них не чекати? Кожна особлива, трохи дивна, загадкова, ніжна і водночас вогняна! Як же це залежить від знаку Зодіаку?

1. Стрілець

Найкращі для життя. Своїх обранців вони постійно намагатимуться вдосконалити, а світ навколо — комфортнішим красивішим, цікавішим. Якщо серце дівчини-Стрільця все ж належить вам, то тепер ви під її контролем, щоб ставати кращими, ніж були до цього. Їхня мотивація була щедрою, безкорисливою та милою.

2. Риби

Дівчата-Риби здаються спокійними та сором’язливими, але насправді вони просто чекають влучної миті, щоб відкритись вам. Ще трошки і ваше терпіння допоможе вам пізнати милу і дотепну Рибку, яка розумітиме вас навіть без слів, розповідатиме про свої мрійливі світи і розкаже, що усе буде добре. Їхня чуттєвість до людей та світу вражає.

3. Козоріг

Дівчина-Козеріг завжди старається і робить усе можливе для того, щоб стосунки були кращими, ніж є зараз. Козоріг буде не простою дівчинкою, їй потрібний контроль, відповідальність, уся інформація і план ваших дій, а ще список ваших думок. Інколи важко, але без неї просто не цікаво.

4. Терези

Якщо ви почали зустрічатись з нею і сумніваєтесь, то відкидайте ці сумнівами якомога далі, бо це апріорі не може бути помилкою. Терези — найдобріші серед жінок усіх знаків Зодіаку. Їм потрібний лише позитив і добро навколо них. Але обережно з тим, що ви хочете сказати: вона не розповість, якщо ви навіть ненароком її образили.

5. Близнюки

У дівчат-Близнюків добре розвинене відчуття міри. Вони знають свої переваги та недоліки, показують усього потрохи. Вам буде весело, але труднощі все ж виникатимуть, бо свої два боки Близнюки показують по черзі.

6. Водолій

Звичайна дівчина, яка має свої сильні і не дуже сторони. Вона зручна і не особлива у якихось сферах. Вона не найкраща і не найгірша, а просто хороша і просто. Водолії дуже вірні, але ще й ексцентричні, тому звикнути буде до них трохи важко.

7. Лев

Постійні високі очікування — їхня вічна головний біль. Чоловік має і те і се, а ще так робити і отак вміти, стільки давати і так мене називати, бути ось таким і не забороняти мені цього… В них безмежні списки вимог, життя має бути казкою і без перерв на реальність. Тож догодити буде важко.

8. Рак

Милі й добра домашні дівчатка-Раки. Вони такі наївні, що будь-який аферист може легко витягнути з неї усі заощадження, говорячи про бездомних тваринок. Будь-яке криве слово може боляче ранити Рака, після такого їм буде важко довіряти людям.

9. Телець

Тут стосунки будуть вкрай складними та заплутаними. А все тому, що їм не дуже то й потрібні сім’я, діти, кохання, романтика і все похідне. Вони розважаються, розбиваючи серця чоловікам, і впевнено прямують далі.

10. Овен

Пристрасті буде так багато, що можна навіть злякатись. Ми не жартуємо. Такі дівчатка люблять спішити в стосунках, їм подобається трохи тиснути, квапити вас, підштовхувати і дуже грубо натякати. Ви не завжди будете готові до такого. А точніше, майже ніколи не будете готові до такого. Її нав’язливість зумовлена бажанням задовольнити себе. Що ви там відчуєте? Та неважливо.

11. Діва

Ті, що завжди знають, як правильно, як треба, а як не треба, як краще і чому так. Таким дівчатам не завжди вгодиш. Вони багато вимагають, але й самі обожнюють розвиток і не зупиняються на одному місці на тривалий час. Вони не бояться вистрелити правдою, бо вона понад усе. Слова — її зброя.

12. Скорпіон

Це ті дівчатка, які за милим личком ховають щось страшне і вибухове. Просто бійтесь! Починаєте закохувати в дівчину-Скорпіона? Співчуваємо. Їй не особливо потрібні ваші почуття, їй важливо, що вона сама відчує. Ви будете робити те, що накаже вам вона. А ще ніякої волі.

А хто ви за знаком Зодіаку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector