Рейтинг вірності: від найвідданіших до найбільш невірних знаків Зодіаку

Сьогодні хочеться розібратися, які ж знаки Зодіаку більшою мірою виявляться вірними партнерами і кому можна довіритися. 

В інтерпретаціях знаків Зодіаку ми звикли приділяти більше уваги брехунам і зрадникам, ніж вірним і відданим партнерам. Це і зрозуміло: завжди слід бути напоготові, коли мова заходить про тих, хто може нам нашкодити.

Однак звертати таку велику увагу виключно на негатив, забуваючи про те, що на світі набагато більше позитивних людей, просто нерозумно. Сьогодні хочеться розібратися, які ж знаки Зодіаку більшою мірою виявляться вірними партнерами і кому можна довіритися.

1 місце: Якщо ви народилися з 22 червня по 22 липня: РАК

До тих пір, поки емоційні потреби Рака задовольняються і він відчуває себе безпечно у відносинах, представник цього знака буде вірний. Для Рака дуже важливо знайти відповідного, «комфортного» партнера і пустити поруч з ним коріння.

Раки не звикли псувати собі життя і руйнувати сім’ю за своєю примхою. Якщо партнер ставиться до них добре і цінує їх, їм в голову не прийде йти наліво.

2 місце: Якщо ви народилися з 24 жовтня по 22 листопада: СКОРПІОН

Скорпіонам потрібен якийсь час, щоб зняти свій внутрішній захист і підпустити когось близько до себе. Як тільки вони відкрилися для партнера, вони стають надзвичайно відданими і вірними. Однак якщо довіра падає, навіть такі віддані люди як Скорпіони можуть зрадити.

Головна причина, чому Скорпіон може зрадити – це  помста. Вони вміють нею дуже майстерно користуватися. Але якщо партнер вірний і відданий, він отримає від Скорпіона у відповідь те ж саме, не більше. Вони готові віддавати рівно стільки, скільки отримують!

3 місце: Якщо ви народилися з 22 грудня по 20 січня: КОЗЕРІГ

Козероги звикли брати відповідальність на себе. Якщо у них серйозні стосунки, вони, швидше за все, вже почали думати про майбутнє і планувати його, а відходити від своїх планів їм дуже не подобається!

Якщо Козероги нещасливі у відносинах, швидше за все, вони швидше завершать їх, ніж будуть зраджувати. Хоча чоловіки-Козероги за статистикою менше вірні, жінки витягають їх на почесне  третє місце. Жінки-Козероги настільки звикли працювати, що готові працювати день і ніч, щоб повернути невірного чоловіка. Вони не налаштовані самі зраджувати, і вже тим більше зраджувати першими.

4 місце: Якщо ви народилися з 24 серпня по 23 вересня: ДІВА

Діви неймовірно вірні, так як вони не стільки практичні в життєвих питаннях, скільки шалено бояться, якщо їх викриють в зраді, а значить зрозуміють, наскільки вони недосконалі. До того ж у Діви зазвичай стільки обов’язків і справ, що їм просто немає коли мати когось на стороні.

Для будь-якої Діви, чоловік це чи жінка, знайти гідного партнера дуже непросто, адже вони дуже розбірливі. Саме тому міняти знайденого партнера на іншого, до якого треба ще звикати, – просто нонсенс! Краще зберігати вірність. Так, до речі, Діви ще і дуже гидливі, тому зрада – це дуже рідкісне явище серед представників цього знака.

5 місце: Якщо ви народилися з 21 квітня по 20 травня: ТЕЛЕЦЬ

Тельці з більшою ймовірністю викриють в зраді своїх партнерів, ніж самі вирушать на пошуки пригод. Як і інші земні знаки Зодіаку, Тельці надзвичайно вірні і зазвичай міцно тримаються за того партнера, який їм видається слушним. Телець не буде зраджувати ще й з тієї причини, що йому буде просто лінь це робити, до того ж зради вимагають великих витрат, як матеріальних, так і енергетичних, а Тельці досить скупі.

6 місце: Якщо ви народилися з 23 липня по 23 серпня: ЛЕВ

Леви можуть залишатися дуже вірні до тих пір, поки отримують належну увагу від своїх партнерів. А вони вимагають дуже багато уваги! Якщо Лев відчуває, що партнеру на нього плювати і його постійно ігнорують, вони готові піти на зраду, яка зазвичай закінчується розривом відносин, але не тому, що зрада відкривається їх партнеру, а тому, що Лев розуміє, що в іншому місці отримає більше уваги.

В цілому ж Леви всього лише на 6 місці в рейтингу найбільш відданих знаків Зодіаку.

7 місце: Якщо ви народилися з 21 лютого по 20 березня: РИБИ

Риби обожнюють флірт, однак вони не хочуть заподіяти біль тим, кого люблять, і вже тим більше не будуть відразу кидатися в якісь нові таємні відносини. Однак серед них є достатньо зрадників і зрадниць, бо вони часом бувають настільки слабкі перед новим почуттям, що не можуть встояти.

Риба може залишатися фізично вірна своєму партнеру, але при цьому емоційно вона вже давно може зраджувати. Для когось це може бути справжньою нісенітницею, хоча насправді емоційна зрада – дуже велика проблема.

8 місце: Якщо ви народилися з 24 вересня по 23 жовтня: ТЕРЕЗИ

Терези завжди шукають в житті балансу, рівноваги, тому іноді їм потрібно знайти цей баланс в … зраді.Представники цього знака хочуть бути вірні, але частенько, коли відчувають нудьгу поруч з партнером, задаються питанням: чи є цей конкретний партнер єдиним для мене?

Терези швидше позбудуться таких відносин, але точно не будуть довго і нудно з’ясовувати стосунки. Цей знак Зодіаку зазвичай може знайти чітке пояснення своєї зради: він або вона не любить відносин, які втомлюють, тому намагається знайти когось, з ким йому або їй буде легко і добре.

9 місце: Якщо ви народилися з 21 березня по 20 квітня: ОВЕН

Овни – відомі зрадники. Особливо якщо у відносинах їм стає нудно або партнер не може відповідати їх полум’яному темпераменту. Овни стають жертвами своїх імпульсів і можуть діяти перш, ніж думають про наслідки своїх дій.

Якщо інша сторона запідозрить зраду, Овен буде завзято її заперечувати. Представники цього знака мають потребу в постійній стимуляції з боку їх партнерів, або вони знаходять собі того, хто хвилює їх більше.

10 місце: Якщо ви народилися з 21 травня по 21 червня: БЛИЗНЮКИ

Близнюки не перебувають серед вірних знаків Зодіаку, але якщо представник цього знака йде на зраду, їх партнер зазвичай довго залишається в невіданні. Близнюки вміють добре замітати сліди і корчать з себе відданого партнера, коли насправді живуть подвійним життям.

Близнюки часто змінюють свої рішення, тому в певний момент вони можуть бути шалено закохані, але вже через короткий час вони будуть нудьгувати в цих відносинах.

11 місце: Якщо ви народилися з 23 листопада по 21 грудня: СТРІЛЕЦЬ

Стрільці знаходяться на передостанньому місці нашого списку вірності, що говорить про те, що вони частенько ходять наліво. За великим рахунком вони добрі і готові ділитися своєю добротою з усім світом. Їм буває тісно в одних відносинах, тому вони з легкістю ведуть паралельні життя. При цьому вони роблять все можливе, щоб жодна зі сторін не дізналася про зраду.

12 місце: Якщо ви народилися з 21 січня по 20 лютого: ВОДОЛІЙ

І, нарешті, останнє місце в списку вірних чоловіків і дружин – це Водолії. Втім, зраджують Водолії тоді, коли відчувають утиски і обмеження, а зраду сприймають, як спробу отримати свободу робити те, що хочеться.

Вони не люблять діяти, дотримуючись традицій, в тому числі порушують клятву вірності легко і без докорів сумління. Вони хочуть експериментувати, пробувати нові речі і знайомитися з новими людьми, тобто люблять, коли навколо них динамічно розвиваються події, а життя б’є ключем.

Якщо Водолію щось забороняють робити, йому ще більше хочеться це зробити!

На яке місце в рейтингу вірності ви б поставили себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector