Робіть це зі своєю пральною машинкою регулярно і вона буде служити вам набагато довше!

Зараз, майже в кожному домі є пральна машина. Я вже мала досвід жити без неї декілька місяців і тепер, впевнено можу вам сказати, що це одна з найкращих речей у світі. Та інколи, ми просто її використовуємо і зовсім забуваємо про те, що їй теж необхідна турбота і дбайливе ставлення.

Сьогодні, я хотіла б розповісти вам, як правильно чистити пральну машину, аби вона прослужила вам набагато довше. Про цей секрет розповів мені майстер, коли прийшов лагодити мою пралку. Він пояснив, що якби про цей трюк знали й інші, то можна було б уникнути великої кількості проблем.

А річ в гумовому ущільнювачі, про який ми часто забуваємо. Він постійно контактує із водою, тому там може утворюватися пліснява. Крім того, туди потрапляють різноманітне дрібне сміття.

Такі речі можуть призвести до гниття, і навіть неприємного запаху у пральній машині. Саме тому, ви повинні завжди чистити ущільнювач. Та робити це необхідно грамотно і правильно. І зараз, я розповім вам як саме.

Чим чистити ущільнювач

Для початку, нам необхідно визначитися із засобом, який ми будемо використовувати для чищення ущільнювача пральної машини. Для цієї місії чудово підійде звичайна харчова сода, яку можна знайти у кожній кухні.

Також, можна використовувати антибактеріальні засоби для дезінфекції, які застосовуються під час прибирання ванної кімнати та туалету. Вони чудово справляються із забрудненнями та цвіллю. До речі, ви можете скористатися навіть господарським милом.

Ще, можна використовувати мідний купорос. Так, цей засіб найчастіше використовують для обробки рослин від шкідників, але не менш ефективно він справляється і з колоніями грибів на вашому ущільнювачі.

Також, його можна обробити звичайним оцтом, перекисом, лимонною або борною кислотою.

Головне пам’ятати, що для очищення цієї поверхні необхідно використовувати засоби, котрі не пошкодять гумового покриття. Саме тому, при виборі такого засобу необхідно звернути увагу і на те, чи можна використовувати його для гумових виробів.

Як вибрати засіб з урахуванням забруднення

  • Плями і наліт. Вони швидко видаляються за допомогою соди. Просто додайте до неї трохи води, аби вийшла консистенція каші. Крім того, такий засіб точно не нашкодить вашій пральній машині.
  • Наліт і накип. А ось з цією проблемою вам допоможе справитись звичайна лимонна кислота, або таблетки проти вапна. Ці засоби швидко розчиняють весь наліт та накип.
  • Іржа. Якщо у вас виникла саме така проблема, то для її розв’язання можна скористатися ацетоном, або засобом для зняття лаку. Просто ретельно протріть засобом проблемні ділянки.
  • Неприємний запах. Цвіль може утворювати неприємний запах у корпусі вашої машини. Для того, щоб виправити цю ситуацію, вам необхідно скористатися ефірною олією лаванди, або евкаліпта. Варто просто налити його у барабан. Також, з цією проблемою швидко справиться лимонний сік, або білизна.

Як чистити правильно

Отже, засіб для чищення вибрали, тепер необхідно розібратися із технологією правильного прибирання. Отож, вам необхідно надягнути рукавиці і обережно вивернути манжету так, аби внутрішня частина виявилася зовні. З внутрішньої частини забираємо усе сміття, цвіль і наліт.

Далі, губку необхідно змочити у вибраному засобі і ретельно протерти всі елементи манжети. Після цього, дверцята пралки необхідно закрити і залишити все на декілька годин, аби засоби добре подіяли.

Після цього, пральну машину включаємо і ставимо на найдовший цикл прання, аби вода добре все вимила. Після цього, ще раз промийте все гарячою водою і добре витріть.

Дверцята не закривати, аби пралка висохла повністю.

Профілактичні процедури

А щоб не допустити сильних пошкоджень та великих проблем, варто завжди проводити профілактичне чищення.

  • Після кожного прання, всі деталі пралки витирайте сухою ганчіркою і залишайте дверцята відкритими.
  • Також, вам необхідно завжди видаляти все сміття та бруд, після прання.
  • Раз на місяць проводити повноцінне чищення.
  • Перед пранням, усі речі необхідно перевірити, аби зайве сміття та предмети не застрягали в ущільнювачі.
  • Ваша пральна машина повинна стояти на рівній поверхні, тоді шланг буде спускати всю воду і вона не буде ніде затримуватися.

Нічого надприродного у цьому немає, але проводити такі процедури просто необхідно. Не нехтуйте станом вашої пральної машини, адже ремонт коштує доволі дорого, а жити без неї не так вже й легко!

А ви очищуєте свою пральну машину? Яким чином?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector