Секрети вирощування герані. Знадобиться кожному!

Герань (журавець) – популярна кімнатна рослина із яскравим цвітом, що знайдеться чи не у кожній оселі.

Вирощують герань із насіння, але я це роблю із паростка. Найкраще це робити від середини лютого до початку березня. Водночас варто підстригати герань. Робити це вкрай просто – варто тільки підрізати стебла до бажаної висоти. Що стосовно розмноження, варто використовувати паростки довжиною 7 см. із 3-5 листками.

Нарізаємо паростки і робимо розріз. Нижнє листя варто зрізати і підсушувати місце зрізу упродовж 2-3 годин. Тільки після вміщуємо паростки до підготовлених горщиків із грунтом. Поливаємо водою. Розміщуємо горщик у світлому місці, але не під прямими сонячними променями. Якщо ви спершу звикли ставити паростки до води – додайте кілька пігулок активованого вугілля. У такому випадку, коріння утвориться вкрай швидко.

Порада: щоб цвіту було більше, не садіть герань до глибоких горщиків. До одного горщика можна навіть кілька паростків посадити. Якщо помітите пожовкле листя – можете із впевненістю його обірвати.

Герань – сонцелюбна рослина. Але й тіні їй часом не завадить. Герань потребує регулярного удобрення грунту та поливу. Як варіант, можна живити грунт йодованою водою. Додаємо одну краплю йоду на літр води. Поливаємо рослину готовим розчином по 50 мл. Але будьте обережні.

Ставтесь до рослин уважно. Якщо краї листя жовкнуть – рослині бракує вологи. Якщо рослина починає гнити – вологи надто багато.

Влітку варто виносити рослину на свіже повітря – балкон чи сад. Лише у перші дні герань буде переживати стрес. Не турбуйтесь, якщо листя опаде чи пожовкне. За певний час герань вас здивує розкішним цвітом.

У холодний період року герань починає хворіти від змін температури. Встигніть прибрати рослину у тепле місце до початку холодів.

Зізнавайтесь, а у вашій оселі є герань? Як ви за нею доглядаєте?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector