Сенс безумовної любові не в тому, щоб завжди залишатися з одним партнером, а в прийнятті та зростанні

Коли двоє людей люблять по-справжньому, вони точно стають кращими.

Справжня любов – це кохання без будь-яких прихованих мотивів і умов. Воно чисте, світле і яскраве.

Люди, які дійсно люблять і піклуються одне про одного, не ставлять умов. Ніколи. Вони здатні приймати свого партнера таким, яким він є, з усіма перевагами та недоліками, до кінця свого і його життя. Вони люблять навіть вади один одного, вважаючи їх милими.

Як правило, всі ми потрапляємо в пастки егоїстичного кохання. Бо зазвичай починаємо відчувати почуття не до конкретної людини, а до тої, ким, як ми вважаємо, вона могла б бути, якби захотіла.

Насправді ми просто складаємо у своїй голові образ ідеального партнера, а потім намагаємося приміряти його на іншу людину.

Це неправильно – намагатися отримати над людиною таку владу, щоб у вас була можливість згладити та виправити всі її недоліки. Це дуже лицемірне бажання, особливо з урахуванням того, що ми самі аж ніяк не є ідеалом.

І хоча всі ми на якомусь етапі нашого життя захоплюємося пошуком цього ідеального, і насправді ніколи не існуючого партнера, нам варто замислитися, чи не робимо ми це тому, що занадто боїмося полюбити по-справжньому наше нинішнє кохання – живу людину з плоті й крові, а не витканий з повітря і нездійснених надій ідеал.

Так що замість того, щоб намагатися зрозуміти, що потрібно змінити в партнері, просто дозвольте собі любити та бути коханим. І ви зрозумієте з часом, що і ви, і ваша кохана людина починаєте мінятися в кращу сторону самі, мимоволі – але за допомогою один одного.

І, як і в випадку з будь-якими добрими справами, ці зміни повинні розпочатися з вас самих. Ви можете отримати від інших людей лише таку любов, якою ви обдаровуєте їх.

Коли ви любите один одного по-справжньому, і без жодних умов, це саме по собі надихає вас обох на великі звершення – на те, щоб реалізувати весь потенціал, і стати тими, ким ви можете бути. Ви неодмінно захочете стати саме тією людиною, яку заслуговує ваша друга половинка.

Ви ніколи не будете змушувати один одного бути кимось, ким ви не є. І будь-які зміни повинні виходити з серця – лише тоді вони дійсно будуть кращі.

У більшості випадків кохання, яке ми зустрічаємо на нашому шляху, виявляється зовсім не таким – більш приземлене, більш корисливе… Але ви можете почати пошуки порозуміння з одного просто факту – ви повинні почати з себе.

Прийміть себе такими, якими ви є.

Ви згідні з моєю думкою?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector